blank

The Witcher 3 Ek Paketinden Yeni Bilgiler

Kısa bir süre önce çıkış tarihi duyurulan ve bir de fragman ile tanıtımı yapılan The Witcher 3’ün yeni ek paketi için yeni bir açıklamalar geldi.

Bu yeni açıklamalardan ilki; Twitter üzerinden Marcin Momot tarafından yanıtlanan yeni Witcher ekipmanlarının Hearts of Stone’da olup olmayacağıyla ilgili oldu. Momot bu soruyu; “Evet. Daha fazla detayı ilerleyen günlerde açıklayacağız.” şeklinde yanıtladı.

Diğer bir açıklama ise CD Projekt RED tarafından gelen PS4 ön sipariş bonusuyla alaklı oldu. Hearts of Stone ek paketine ön sipariş veren kullanıcılar, daha önceki The Witcher 3: Wild Hunt PS4 temasından daha farklı bir temaya da erişim hakkı kazanacaklar. Temayla ilgili bir de tanıtım videosu YouTube üzerinden paylaşıldı. Bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone PS4 Teması

The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone’un çıkış tarihi, PC, PS4 ve Xbox One platformları için 13 Ekim olarak belirlendi. Ayrıca yapımın ikinci ek paketi ise 2016 yılının ilk çeyreğinde, ?Blood & Wine? adıyla piyasadaki yerini alacak.