blank

The Witcher 3 Hearts of Stone İlk İnceleme Puanları

Yılın en önemli yapımlarından bir tanesi olan The Witcher III: Wild Hunt’ın ilk ek paketi yarın yapımın hayranlarıyla buluşacak.

Kısa bir süre önce yapıma gelen ve platforma göre 6 – 17 GB arasında bir boyuta sahip olan devasa 1.10 güncellemesinden sonra, şimdi de oyuncular ek paketin heyecanına kapılmış durumda. Özellikle 1.10 güncellemesiyle yapımın konsol sürümlerinde büyük bir performans artışı yaşanırken, yapımda bulunan yüzlerce problem de ortadan kaldırıldı.

Yarın piyasadaki yerini alacak olan Hearts of Stone ek paketinin ise ilk inceleme puanları bugün gelmeye başladı. Yapıma ortalama olarak 10 saatlik bir oynanış süresi ekleyecek olan bu ilk ek paket, bizlere oldukça eğlenceli ve ana yapımdan bağımsız bir hikaye sunacak. Bu yeni hikayede ucube avcısı karakterimiz, yine bir görev için kiralanır. Lakin bu sefer ortadan kaldırması gereken hedef bir ucube değil, acımasız haydut lideri  Olgierd von Everec?dir.

İlk inceleme puanları ile sitelerden oldukça yüksek puanlar almayı başaran ek paket için oyuncuların heyecanı biraz daha artmış durumda. Yapımın yayınlanan ilk inceleme puanlarını aşağıda görebilirsiniz.

The Witcher 3 Hearts of Stone İlk İnceleme Puanları

XGN 9.5/10
IGN 9/10
GameSpot 9/10
Meristation 9/10
GameStar 8.7/10

The Witcher III: Wild Hunt ? Hearts of Stone?un çıkış tarihi, PC, PS4 ve Xbox One platformları için 13 Ekim olarak belirlendi. Ayrıca yapımın ikinci ek paketi ise 2016 yılının ilk çeyreğinde, ?Blood & Wine? adıyla piyasadaki yerini alacak.