blank

The Witcher 3 Nasıl Daha İyi Olabilirdi ?

The Witcher III: Wild Hunt 2015 yılının en başarılı yapımlarından bir tanesi olmayı başardı.

Yavaş yavaş senenin sonlarına doğru yaklaşırken, yılın oyunu olmanın en büyük adaylarından bir tanesi kesinlikle The Witcher III olmuş durumda. Henüz gelen ve gelecek pek çok etkileyici yapım olsa da yapım bizlere son yıllarda gördüğümüz en kaliteli ve detaylı RPG deneyimini sunmayı başardı. Devasa oyun dünyası, karakterleri, hikayesi ve bu hikayenin işlenişi gerçekten RPG hayranlarını kendisine mest edecek türdendi.

Elbette The Witcher III’ün de bazı problemleri ve eksik kalan yönleri olmadı değil. Peki The Witcher III nasıl daha iyi bir oyun olabilirdi? İşte bu galerimizde sizlere dikkatimizi çeken ve en çok eleştirilen durumlardan bahsedeceğiz.

The Witcher 3 Nasıl Daha İyi Olabilirdi ?

At Dövüşleri Daha İyi Olabilirdi

Xwh5iOHd-600x399

Bildiğiniz gibi The Witcher III devasa bir dünyaya sahip bir RPG oyunu. Eh, durum böyle olunca tabi oyunun büyük bir çoğunluğu da Roach ile beraber geçiyordu. Zaman zaman at üzerinde girmek durumunda kaldığımız dövüş mekanikleri ise böylesine kaliteli bir yapıma yakışmayacak türdendi. The Witcher III’ün at üzerinde kılıç dövüşü mekanikleri çok daha iyi olabilirdi hatta at üzerinde tüm büyülerimizi de kullanabilmek, yapımı çok daha renkli bir hale getirebilirdi. Artık bir sonraki The Witcher oyununa diyoruz ve geçiyoruz.