blank

The Witcher 3 Wild Hunt Ek Paketleri Detayları

The Witcher 3 Wild Hunt Ek Paketleri Detayları

CD Projekt her zaman oyuncu yanlısı olmuş ve oyuncularını hüsrana uğratmamak için elinden geleni yapan bir firma.

Üçlemenin son oyununu çıkarttılar ve bu böyle bitecek mi dersiniz? Hayır, yapımcılar öylesine ek paketler getirecekler ki oyuncuların karşısına adeta bundan önceki oyunlardan daha büyük olan ek paketler olacak bunlar. Oyuna öylesine çok ve büyük geliştirmeler, görevler, eklentiler geliyor ki oyuncuların böylesine büyük bir ek paket ile karşılaşacaklarını hiç düşünmemiştik. Oyunculara oldukça geniş içerikler sunan The Witcher 3’ün ek paketlerini CD Projekt ufak tefek görevlerle geçiştiremeyecek. Bazen oyuncuların en çok şikayet ettikleri şey bu olsa gerek. Bir oyuna eklenen yeni eklenti paketlerinin evet uygun fiyatları olabiliyor ancak oyuna ekledikleri yenilikler hiçte büyük olmuyor ve oyuncuya pek fazla da bir şey sunmamış oluyor ancak The Witcher 3 için bu kesinlikle geçerli değil. Firmadan gelen açıklamalara göre oyuna çıkacak olan ek paketlerin genişliği neredeyse The Witcher 2 kadar büyük olacak.

the-witcher-3-tüm-ek-paketler-detayları-video-oynanış-hikaye-görevler

Ek paketlerin yeni senaryo görevleri, yeni oynanış elementleri, yeni karakterler, sinematikler, eşyalar ve bir çok Gwent kartları sunacağını belirten oyunun yönetmeni, ilk ek paketin 10 saat oynanış süresi olacağını, ikinci ek paketin de 20 saatlik içerik sunacağını söyledi. Böylelikle iki paketi bir araya getirdiğimiz ortaya serinin ikinci oyunu kadar büyük bir oyun ortaya çıkmış oluyor. Oyuncuların da kesinlikle böylesine büyük ek paket içeriğini destekleyecekleri aşikar.

Bu ek paketlerden ilkinin adı Hearts of Stone olacak. Yayınlanacak ve 10 saatlik macera sunacak bu paket No Man’s Land’in vahşileri ve Oxenfurt’un sokaklarını gezdirecek bizlere. Geralt’ın gizemli Man of Glass ile iletişime girmeye çalışacağı belirtiliyor. Yayınlanacak Blood and Wine adlı ek paket ise 20 saatlik oynanış sunacak. Bu ek pakette Toussaint adlı yeni bir bölge tanıtılacakmış.  Oldukça neşeli ve sıradan görünen bu bölgenin gizemler barındıracağı belirtiliyor; hatta bu bölge oyunun dünyasına göre biraz fazla neşeli ve normalmiş.

The Witcher 3 Wild Hunt Hearts of Stone çıkış tarihi Ekim 2015 olarak belirlenmiş durumda.

The Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine çıkış tarihi ise 2016 yılı olarak belirtilenler arasında.