blank

Titanfall 2 Açık Beta Test Tarihi ve Detaylar

Titanfall 2 Açık Beta Test Tarihi ve Detaylar

Titanfall 2’nin açık Multiplayer test tarihleri belli oldu. Titanfall 2 Açık Beta Test Tarihi ve Detaylar Gamescom 2016 etkinliği ile birlikte bir video ile duyuruldu.

Bugün Respawn Entertainment ve Electronic Arts, Titanfall 2’nin Açık Multiplayer teknik testinin önümüzdeki iki hafta boyunca PlayStation 4 ve Xbox One platformları için kullanılabilir olacağını duyurdu. Titanfall 2 Açık Beta ile birlikte oyuncular aslında yapımcılara bir nevi yardımcı olacaklar. Stress testleri yapılıp sunucular güçlendirilecek. Bir çok geri dönüş kontrol edilecek. Pilot-Titan savaşının bol aksiyonu oyunculara yansıtılacak. Bu kez Titanfall 2 çok güçlü ve sağlam adımlarla ilerliyor ancak aklımızda şu soru var Neden Titanfall 2 Açık Beta PC için yok? Acaba yapımcılar bu konuyu nasıl bir konuşma sonrasında karar verdiler gerçekten merak konusu. Çünkü böylesine bir emeğin karşılığında batırmak istemeyeceklerdir.

İki harita üzerinde iki yeni heyecan verici Titanfall 2 Multiplayer modlarını denemek isteyen oyuncular 19 Ağustos’tan itibaren deneyimleme şansına erişebilecek.

 

Titanfall 2 Açık Beta

 

Modlar

  • Bounty Hunt (5v5): Bu yeni mod ile birlikte pilotlar ve titanlar birbirlerine karşı savaşa tutuluyorlar. Düşmanları öldürerek bonuslar elde edecekler, ölmeden belirli noktaları da ele geçirmek gerekiyor. Çekişmenin bir hayli sert olacağı yeni bir mod
  • Pilots vs. Pilots (8v8): Oyuncuların belli şartlar altında en iyi pilot olmayı ve bunu nihai olarak test edebileceği klasik 8v8 pilot modunda becerilerinizi ve hareketlerinizi sergileyebilirsiniz.a

Haritalar

  • Boomtown: Daha önce bazı testlerin yapıldığı gizli yer altı tesisi. Bu tesiste karşı takıma karşı savaşırken siper olarak bir çok yeri ve yüksek çatıları kullanabilirsiniz. Ayrıca Titanların kolayca tuzağa düşürebileceği alanlarla da karşılaşabilirsiniz.
  • Homestead: IMC bir ele geçirme operasyonu ile pilotlarını bir bölge işgal emri verdi ve işgal etti. Kayalıkların yüksekliği ile çevrili ortasında nehir geçen dar bir boğaz, Pilotlar bu kayalık ve ağaçlıkların arasında güvenliler ancak zamanı geldiğinde dar boğazın mağaralarına girmek gerekiyor. Ayrıca Titanlar daha geniş alanı kontrol etmek için tasarlandılar.

İlk beta testinin ardından Titanfall 2 için yeni bir beta testi daha yapılacak. Bu yeni betada tek bir mod ve tek bir harita bulunacak. Titanfall 2 Açık Beta Test Tarihi ve Detayları devamı aşağıda.

 

Mod

  • Amped Hardpoint (6v6): Yeni bir bakış açısının bulunduğu modda Hardpoint’i doğruca savunduğunuz müddetçe takımınızın çift puan almasını sağlayabilirsiniz. Bu modda takım çalışması, zaferin anahtarıdır.

Harita

  • Forward Base Kodai: Militia kuvvetleri IMC’de ileri operasyon üssü kurdu. Aksiyonu daha iyi sezinleyebilmek için çatıların üzerinden Pilotlar ve Titanları ana binanın koridorları ve odalarında bulabilirsiniz.

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi iki adet beta testi sadece PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirilecek. Hafta sonu yapılacak olan beta, iki yeni mech (Ion and Scorch) ve yeni yetenekleri denemenize imkan sağlayacak. İlk beta 19-21 Ağustos tarihleri arasında, ikinci beta 26-28 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Titanfall 2 açık beta için maalesef PC platformu es geçiliyor. Titanfall 2 Multiplayer Tech Test oynanış videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz. Titanfall 2, 28 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

 

Titanfall 2 Multiplayer Oynanış Videosu