blank

Titanfall 2 Çıkış Tarihi Açıklandı – E3 2016

Titanfall 2 Çıkış Tarihi Açıklandı – E3 2016

Electronic Arts ve Respawn Entertainment fuarda youtube üzerinden yayınladığı video ile Titanfall 2’nin hikaye modunu bizlere tanıttı ve oyunun çıkış tarihini de resmi olarak duyurmuş oldu.

Açıklanan ilk detaylarda oyunun hikaye modunu offline olarak oynayabileceğiz. İlk oyundaki Titan’lara ek olarak 6 adet Titan daha oyuna eklenmiş olacak. Önceki oyuna göre daha gelişmiş pilot ve özelleştirme sisteminin de sözü verildi. Oyunculara daha iyi bir Titanfall getirmek isteyen yapımcılar Titanfall 2 ile bütün deneyimlerinizi değiştireceğiz. Sizlere elimizden gelenin en iyisini vermek için uğraşıyoruz dediler.

Ayrıca oyunun çıkış tarihini de resmi olarak duyurdular. İnsan ve makine arasındaki benzersiz bağı konu alan Titanfall 2 oyunculara Titan pilotu olma özlemlerini sona erdireceklerini, ayrıca bir Milis avcı olarak ön saflarda da yer alacaklarını vurguladı. Bir Titan pilotu olabilmenin de ne tür evrelerden geçtiğini göreceğiz.

Titanfall 2 çıkış tarihi 28 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Titanfall 2 için yayınlanan videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.


Titanfall 2 Hikaye Videosu Fragman

Titanfall 2 Çıkış Tarihi Açıklandı – E3 2016