blank

Titanfall 2 Duyuru Fragmanı Yayımlandı

Titanfall 2 Duyuruldu

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Online-FPS türündeki Titanfall oyununun 2. oyunu resmi olarak duyurulduç EA’nın resmi Youtube sayfasından paylaşılan kısa tanıtım videosunda ileride verilecek haberler ilgili bilgilerde paylaşıldı.

Titanfall ilk oyunu ile birlikte oyun dünyasına çok farklı bir boyut kazandırmıştı. 2014 yılında bir çok olumlu yorumların ve incelemelerin yanı sıra olumsuz yorumlar alarak oyuncuları bölmüştü. İlk oyun için sevenlerinin de sayısı oldukça fazla. Bu kez yeni oyun Titanfall 2 ile birlikte bakalım yapılan eleştirilere firma ne kadar kulak vermiş hep birlikte göreceğiz.

Titanfall 2 çıkış tarihi henüz belli değil. Resmi olarak yapılan açıklamalarda Titanfall 2 ile ilgili yeni bir oynanış videosu 12 Haziran 2016 tarihinde paylaşılacak. Görünen o ki o tarihe kadar pek fazla bilgiye ulaşamayabiliriz. Ancak E3 2016 14 Haziran ve 16 Haziran tarihleri arasında yapılacağını düşündüğümüzde E3 tanıtımlarına katılmadan hemen önce EA oyun ile ilgili bir oynanış videosu ve bazı bilgiler paylaşacak. Muhtemelen konferans içerisinde de yeni bilgileri tüm oyun dünyasına sunacaktır. Tahminlerimize göre 12 Haziran 2016 tarihinde oynanış görüntülerinin olduğu kısa bir fragman verildikten sonra E3 Konferasında oyunun belirli bir bölümünü oynayarak tanıtacaklardır.

Titanfall 2 Duyuru Fragmanı