blank

Titanfall 2 Multiplayer Oynanış Videosu – E3 2016

Titanfall 2 Multiplayer Oynanış Videosu – E3 2016

Electronic Arts, EA Play etkinliği sırasında Titanfall 2’nin hikaye modundan sonra oyunun merakla beklenen Multiplayer Modu hakkında detaylar verdi ve birde video yayımladı.

Yeni bir özelleştirme sistemi, pilot sistemi ve daha agresif titanlar göreceğiz. Bunların dışında multiplayer için geliştirilmiş bir çok yenilikler de bulunuyor. Farklı silahlar,bombalar ve teçhizatların dışında bir çok Titan için yeni özellikler söz konusu. Yeni geliştirilmiş ve daha üst düzey bir Titan ve Pilot sistemi de bizleri bekliyor. Ek olarak bir çok harita ve farklı modlar da oyuna eklenmiş olacak.

Titanfall 2 multiplayer oynanış videosu içerisinde hepiniz göreceksiniz aşağıdan izlediğiniz de, oyun ilk oyuna nazaran çok daha detayları ve çok daha derin geliştirilmek istenmiş. Zaten özellikle belirtilen multiplayer için çok derin bir çeşitliliğe, genişletilmiş bir özelleştirme özelliğine, benzersiz Titan yeteneklerinden, aynı benzersiz pilot yeteneklerine kadar yelpazenin genişliğine ve çok sağlam bir ilerleme sistemine vurgular yapılıyor. Tabi ki Titanfall 2 kendi sınıfının en iyi oyunu olmaya yine aday.

Hatırlatmakta fayda var Titanfall 2 çıkış tarihi 28 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda.


Titanfall 2 Multiplayer Oynanış Videosu – E3 2016