blank

Titanfall 2 Multiplayer Oynanış Videosu

Titanfall 2 Multiplayer Oynanış Videosu

Respawn Entertainment stüdyoları tarafından geliştirilen ve ilk oyun ile birlikte oyun dünyasına bambaşka bir tarz katan Titanfall bazı yanlış politikalar yüzünden ilk oyunda istenen başarıya ulaşamamıştı. Umarız ikinci oyunda öyle bir hataya bir daha düşmeyip güzide oyunu ikinci oyunda milyonlarca oyuncuya oynatabilmeyi başarır.

İlk oyunun aksine bu kez hikaye modu da bulunacak Titanfall 2’nin multiplayer modu da videodan anlaşıldığı kadarıyla oldukça ilgi çekici görünüyor. Ayrıca yapımcılar oyuna çıkacak olan yeni haritalar ve tüm yeni modların ücretsiz olarak oyuna geleceğini resmi ağızlardan açıkladılar. Bu da demek oluyor oyunun geçmişte yaptığı hataları düzeltmek için yapımcılar ellerinden geleni yapıyorlar. Bu çok iyi haber biz oyuncular için. Ayrıca böylesine bir oyunun hikaye modu için binlerce şikayet yapılmıştı ve onu da ikinci oyun ile birlikte geldiğini zaten biliyoruz. Görünen o ki Titanfall 2 gayet oyuncunun isteklerine uygun hale getirilmiş, oyunculara kulak verilmiş ve düşünülmüş bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

Aşağıda paylaştığımız video ise 4 dakikalık Titanfall 2 multiplayer oynanış videosu bizlere multiplayer modu ile ilgili aklımızdaki bir çok soru işaretini siliyor. Oyunun mekanikleri, grafikleri ve bir çok şeyi hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Titanfall 2 çıkış tarihi 28 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Resmi olarak çıkış tarihi açıklanmıştı zaten E3 2016 etkinliğinde ve oyunun çıkacağı platformlar ise PC, PS4 ve Xbox One.

Titanfall 2 Multiplayer Oynanış Videosu