blank

Titanfall 2 PC Kutulu Sürümü CD İçermiyor

Titanfall 2 PC Kutulu Sürümü CD İçermiyor

Oyuncuların indirmek için yeterli hızda interneti bulunmaması ve bu sebepten dolayı kutulu sürüm oyunlara yönelmesi devri bir nevi sona eriyor.

Yıllar geçtikçe oyunların boyutları da teknolojinin gelişmesi ile aynı orantıda artmakta. Günümüzde bir çok üst düzey oyunlar minimum 40-50 GB civarlarında seyretmekte. Ülkemizde bulunan ortalama internet hızını göz önünde bulundurduğumuzda ise bu tür boyuta sahip oyunları indirmek işkenceye dönüşebiliyor. Bu sebepten dolayı key yerine kutulu olarak oyunları edinmeyi tercih eden oyuncular içinde bu devir sona eriyor.

Bu kervana katılan son oyun ise Titanfall 2 oluyor. Resmi olarak açıklanan sistem gereksinimlerinde en az 60 GB boş alan isteyen oyunu ülkemiz şartlarında indirmek bir hayli zor olacak. Çünkü daha önce dedikoduları gün yüzüne çıkan ve en son NeoGAF’ta paylaşılan Titanfall 2’nin kutulu sürümü alıştığımızın aksine CD içermeyecek. Bu sebepten dolayı kutudan çıkan keyi aktifleştirip, oyunu indirmek zorunda kalacağız. Kapağın sağ üstünde belirtilen ‘sadece indirilebilir, disk içermez’ yazısı ve kapağın en altındaki ‘ürünü etkinleştirmek için internet bağlantısı gereklidir’ yazıları bu durumu kanıtlar niteliğinde.

28 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olan Titanfall 2’nin kapak tasarımını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

Titanfall 2 PC