blank

Titanfall 2 Pilots Oynanış Videosu Yayınlandı

Titanfall 2 Pilots Oynanış Videosu Yayınlandı

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve ilk çıktığında büyük bir ilgiyle karşılaşan Titanfall’un ikinci oyunu Titanfall 2 Pilots oynanış videosu yayınlandı. 28 Ekim 2016 tarihinde piyasaya çıkacak olan Titanfall 2’yi şimdiye kadar birçok kişi Alfa sürümüyle birlikte denedi ve en çok beklenen oyunlar arasına girdi. Geçtiğimiz günlerde yeni titanları tanıtan şirket, bu video ile birlikte de oyundaki modları tanıtıyor.

Peki, titanlar olmadan ne kadar güçlü olabilirsiniz? Bir titan kullanmadan ne kadar hayatta kalabilirsiniz? Bunlar ikinci aşama soruları çünkü Titanfall 2 ile titansız savaşlar daha önplanda tutulacak. Eskiye oranla titansız daha fazla modun bulunduğu oyunda kişisel yetenekler daha ön planda olacak. Alfa süresince Pilot vs. Pilot, Bounty Hunt ve Amped Hardpoint gibi modları deneyimleyen oyuncular oldukça eğlenceli vakit geçirdiler. Oyuna yeni eklenen bir modla birlikte ülkeler bazında bazı oyuncular tepki gösterdi. Çünkü bu modu bazı ülkelerdeki oyuncular oynayamayacak. Collesium isimli bu mod ile reklam işine de girişen yapımcı, Doritos gibi ürünlerden çıkan kodlarla bu oyunu oynayabilecekler. Ülkemizde gerçekleşir mi bilmiyoruz ama başta biz olmak üzere birçok ülkeden oyuncular bu modu deneyimleyemeyecek, en azından bir süre.

Titanfall 2 Pilots Oynanış

Pilot vs Pilot gibi modlarda Pilot olarak oynarken farklı aldatma ve manevralar ile skorda ezici bir üstünlük sağlayabilirsiniz. Oyunculardan aldıkları geri dönüşleri iyi değerlendiren Respawn, oynanıştan kişiselleştirmeye kadar birçok alanda büyük geliştirmeler yaparak oyuncu dostu olarak ilerlemeye devam da ediyor. Özellikle hızlı ve çevik olmak artık oyunda daha da etkili. Pilot olarak savaşırken refleksler artık sizin için daha önemli ve artık  refleksini iyi kullanan oyuncular oyunu kazanmaya daha yakın olacak.

Titanfall 2 Pilots Oynanış Videosu