blank

Titanfall 2 Yeni Video Titanları Tanıtıyor

Titanfall 2 Yeni Video Titanları Tanıtıyor

Yapımcılar Titanfall 2 tanıtımlarına devam ediyor. Yeni oyuna gelecek olan yeni 6 adet Titan tanıtıldı. Titanfall 2 yeni video ile yeni Titanları bizlere gösteriyor.

Yayınlanan yeni video da bizlere yeni haritalar ile birlikte oyuna gelecek olan yeni Titan çeşitleri gösteriliyor. Titanfall 2 ilk oyunda oyuncular tarafından çok istenen ama olmayan, daha sonrasında ikinci oyun için aralıksız çalışılıp topluluk isteği ile birlikte ortaya çıkan hikaye modunun yanı sıra çoklu oyuncu modunda da yeni eklenen Titanlar olacak. Bir çok yeni Titan var ve bunların her biri kendilerine özgü eşi benzeri olmayan yeteneklere sahipler.

Titanfall 2 Yeni Video

Titanfall 2 yeni video bizlere oyun içerisindeki yeni Titanlardan;

  • Legion : Balistik yetenekleri güçlü olan kontrol ve savunma üzerine yetenekleri geliştirilmiş bir Titan
  • Ronin : Samuray yetenekleri ile ön plana çıkan hızlı ve çevik bir Titan
  • Northstar : Kendisi tam bir uçuş ve ölüm ustası
  • Ion : Kendisinin sahip olduğu enerji aktarım sistemi ile birlikte 3 farklı silah sınıfı kullanabilen bir Titan.
  • Scorch : Savunma ve saldırı yetenekleri ile birlikte düşmanı manipüle edebilen bir Titan
  • Tone : Silah gücünü en iyi yönetebilen ve kullandığı füzeleri istediği yönde takip sistemi ile birlikte yönlendirebilen bir Titan

Yapımcılar şimdilik sadece 6 adet Titan üzerinde durdular ancak ileri ki günlerde yenilerinin de geleceğini ve daha fazlası için beklemede kalmamızı söylüyorlar.

Titanfall 2 çıkış tarihi 28 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.