blank

Titanfall 2 Hakkında Yeni Haberler Var

Titanfall 2 Hakkında Yeni Haberler Var

 

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen, sevilen oyun Titanfall 2 hakkında yeni bilgiler yayınlanmaya devam ediyor.

Titanfall 2 bugün açıklanan bilgiyle birlikte Sony’nin 10 Kasım’da çıkış yapacak konsoluyla uyumlu olarak gelecek. Playstation 4 Pro desteği sunacak oyun, 4K grafik kalitesi ve doku geliştirmeleriyle birlikte çıkışını yapacak. Twitter üzerinden verdiği cevaplarla birçok soruyu cevaplayan geliştirici, oyun diskinin de Playstation 4 Pro desteği sunacağını belirtti. Tabiki bunu direk olarak kullanamayacaksınız çünkü yayınlanacak bir yama ile birlikte bu destek kullanılabilecek.

Titanfall 2

İlk oyundan farklı olarak bu sefer bünyesinde bir hikaye modu da barındıran Titanfall 2, bütün platformlara da çıkışını gerçekleştirerek exclusive yapım olmaktan da çıkmış durumda. Bu haliyle daha fazla oyuncuyu bünyesine çekecek olan oyun, aksiyon oyunları arasındaki yerini yükseltecek gibi duruyor. Zaten bildiğiniz üzere birbirinden farklı güzel modları da yapısında bulunduruyor. Özellikle bunların arasında Pilot vs Pilot ve Pilot vs Titan gibi modlar büyük ilgi çekmekte. Bünyesinde birçok bulmacayı ve bölüm sonu canavarları da bulunduracak oyun, boyutuyla da dikkat çekiyor. Günümüz birçok oyununun en az 40 GB olan dosya boyutlarından sonra Titanfall 2’nin boyutu oyuncuları sevindirecek tarzda. İndirilme itibariyle Playstation 4 üzerinde 35 GB’lık boş alan isteyen oyun, zamanla yeni gelecek güncellemelerle birlikte de boyutunu arttıracaktır. İlk güncelleme tarihini de veren yapımcı, bu güncellemenin 88 MB’lık bir güncelleme olacağını da belirtti. Böyle bir miktarı büyük bir ihtimal sizde beklemiyordunuz çünkü birçok yapımcı ilk gün daha büyük güncelleme boyutlarıyla karşımıza çıkıyordu. Buradan anlıyoruz ki Respawn Entertainment daha düzgün bir iş çıkarmış ve bizi büyük dosyalar indirmekle uğraştırmayacak.

28 Ekimde piyasaya çıkacak olan oyun Xbox One, PC ve Playstation 4 için çıkışını gerçekleştirecek, bunu da not düşelim.