blank

Titanfall 2 Özelleştirme Videosu

Titanfall 2 Özelleştirme Videosu

EA Games Titanfall 2 özelleştirme videosu yayınladı. Bu video ile Titanların ve Pilotların oyun içerisinde nasıl özelleştireceğimizi görüyoruz.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve ilk oyunu ile oyun dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran Titanfall oyunu bu kez oyunu ile oyuncuların kalbini kazanmayı hedefliyor. Oyuna kozmetik olarakta çok fazla seçenek katan yapımcılar fazla titan seçenekleri, pilot özelleştirmeleri, titan özelleştirmeleri ve yeni bir senaryo modunu da oyun içerisine dahil ederek bu kez ilk oyunda yapılan tüm hatalardan dönmeyi planlıyorlar.

Titanfall 2 özelleştirme videosu

Titanfall 2 özelleştirme videosu bizlere oyun içerisinde Titanların ve Pilotların kaplamalarında bulunan renkleri ve kamuflajları bir çok renk seçeneği ile değiştirebileceğimizi gösteriyor. Hatta sadece kendi kaplamaları değil silahların ve kullandığımız bir çok aparatın da renkleri özelleştirilebiliyor.

Daha öncesinde sizlere yeni çıkacak 6 adet Titanların detaylı bir şekilde yeteneklerinden ve yayınlanan videolarından bir yazı hazırlamıştık. Onun içinde BURAYA tıklamanız yeterli.

Titanfal 2 çıkış tarihi 28 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. PC, PS4 ve Xbox One platformları için hazır halde bekliyor.