blank

TMNT Mutants in Manhattan Çıkış Videosu

TMNT Mutants in Manhattan Çıkış Videosu

Filmlerinin de milyonlarca insan tarafından sevildiğini hatta yeni gelecek filminde büyük bir kitle tarafından beklendiğini gördüğümüzde oyunun da bir o kadar insanı sabırsızlandırdığını söyleyebiliriz. Çocukluğumuz kahramanları Ninja kaplumbağalar tekrardan bilgisayarlarımıza ve konsollara geliyor.

TMNT Mutants in Manhattan hem Single Player ( Tek kişilik ) hemde Co-op ( Eşli Oyuncu ) gibi seçenekleri ile arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir oyun olarak piyasaya çıkacak. Oyun TPS kamera açısı ile oynanacak. Takım tabanlı bir oyun olduğu içinde 4 kişiye kadar destekleyen moda sahip. Yani kaplumbağaların tümü 4 arkadaş olarak girdiğimizde hepimiz bir karakter olabileceğiz. Çizgi romanlardaki azılı düşmanlarımız ile bu oyun içerisinde karşılacağız. Bunlardan bazıları Shredder, General Krang, Karai, Bebop, Rocksteady, Armaggon, Wingnut gibi düşmanlar.


TMNT Mutants in Manhattan Ekran Görüntüleri


Her kaplumbağa kendine has özelliklere sahip olacak. Özelleştirilebilir bir şekilde ilerle sistemi de oyunda yer alacak. Öğrendiğimiz savaş taktikleri ve yetenekleri ile yeni bonusları da kazanıp karakterimizi özelleştire bileceğiz. Ayrıca her kahramanın kendine has bir oyun yapısı da mevcut. Yani çizgi romanlarda gördüğümüz gibi kendilerine has silahları ve özel yetenekleri bulunacak. Hikayeler ise çizgi romanlara bağlı kalacak.

TMNT Mutants in Manhattan PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

TMNT Mutants in Manhattan Çıkış Videosu