blank

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Yeni Fragman

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Yeni Fragman

E3 2015 Ubisoft konferansında bütün oyuncuları bir anda yerle bir eden. Çığlıklar attıran bu oyun uzun süredir sessizdi, hiç yeni haber yada bilgi verilmiyordu fakat sessizliğini bozdu.  Konusu ve açık dünya oynanışı üstüne birde dünyaca ünlü bir müzik grubunun şarkılarının harman olduğu tanıtım videosunda oyuncular kendilerinden geçti. İddialı bir yapım olacağının bizlere açık ve net bir şekilde belli eden Wildlands, bugün itibarıyla kendisini bizlere hatırlattı.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oyununun hikayesi Bolivya topraklarında geçiyor. Santa Blanca isimli bir uyuşturucu şebekesi buraların hakimi, bizim görevimiz ise bu çeteyi çökertmeye çalışmak. Oyunun ana senaryosunu hem single player, hemde istersek de dört kişi kooperatif (Co-op) olarak oynayabileceğiz. Bunun çok iyi olacağını Homefront The Revolution oyunundan çıkarım yapabiliriz. Tek kişilik senaryonun iyi olması ve Co-Op oyununun resmen çöp olması. Bu yüzden ana senaryoları arkadaşlarınız ile birlikte oynadığınız oyunlar her zaman bir adım daha öne geçerler.


Oyun ile ilgili Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Yeni Fragman yayımlandı, ayrıca oyunun özel sürümleri ortaya çıktı. The Deluxe Edition, The Gold Edition ve The Calavera Collector?s Case olmak üzere oyuncuları toplamda üç özel sürüm bekliyor olacak. Sürümlerin detaylarına bakacak olursak;

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – The Deluxe Edition Detayları

Oyunun standart sürümü ile birlikte oyunculara bu sürümde Huntsman tüfeği, motosiklet, 3 adet amblem, 3 adet silah kamuflajı, 3 adet karakter özelleştirme eşyası ve bir XP desteğinin bulunduğu The Deluxe Edition sürümünde oyunun dijital versiyonu da yer alıyor. Eğer The Deluxe Edition sürümünü kutulu olarak alırsanız, ek olarak Bolivya haritasına ve oyunun müziklerinin bulunduğu albüme sahip olabiliyorsunuz.

ghost-recon-wildlands-paketler-fiyat-paket-detaylari-yeni-fragman-cikis-tarihi-ekran-goruntuleri


Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – The Gold Edition Detayları

Amazon üzerinden satın alabileceğiniz The Gold Edition sürümünde ekipman paketi, özel bir araç, ekstra silahlar ve Deluxe Edition Pack içeriğinin yanı sıra, oyuna daha sonrasında kesin olarak gelmesi kesinleşmiş iki adet eklenti paketine sahip olabileceğiniz Season Pass içeriği bulunuyor.

ghost-recon-wildlands-paketler-fiyat-paket-detaylari-yeni-fragman-cikis-tarihi-ekran-goruntuleri-2


Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – The Calavera Collector?s Case

ghost-recon-wildlands-paketler-fiyat-paket-detaylari-yeni-fragman-cikis-tarihi-ekran-goruntuleri-3

Oyunun en büyük kutulu sürümü en büyük özel sürümü The Calavera Collector?s Case, Uplay Shop’a özel olarak satışa sunulacak. The Gold Edition sürümünün yanı sıra, PlayStation 4, Xbox One ve PC için özel olarak hazırlanmış olan kulaklık ve mikrofon seti de bu sürüm ile birlikte oyunculara veriliyor. Bu sürüm ile birlikte verilenlerin haddi hesabı yok diyebiliriz, Santa Blanca Cartel Skull heykelciği, oyun-içi Bolivya haritası, oyunun müziklerinin bulunduğu albümü, taşıma çantası ve 3 adet kartpostal da tüm kutu ile birlikte geliyor.

Tüm bu paketlerin dışında ayrıca, oyunu ön sipariş ile alan oyunculara The Peruvian Connection isimli ek bir görevin de hediye edileceği resmi olarak onaylandı.

Herşeyi sizlere aktarmaya çalıştıktan sonra işte o resmi olarak yayımlanan yeni fragmana kesinlikle göz atmanızı öneriyorum. Bu oyun çok çılgın olacak ve gerçekten çok oynayacağız. Ayrıca Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands çıkış tarihi ise 1 Aralık 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Yeni Fragman