blank

Tomb Raider Descent Into Legend Fragmanı Yayınlandı

Square Enix tarafından geliştirilen ve bir süreliğine Xbox One’a özel kalacak olmasıyla oldukça büyük tepkiler toplayan Rise of the Tomb Raider için yeni bir fragman yayınlandı.

Yapımın çıkışına oldukça kısa bir süre kalan Square Enix’de elbette yapımın tanıtımına daha bir ağırlık veriyor. Bildiğiniz gibi yeni Tomb Raider üçlemesinin ikinci oyunu olan Rise of the Tomb Raider Kasım ayında Xbox One ve Xbox 360 platformları için piyasadaki yerini alacak. Lakin, yapımın PC ve PS4 sürümleri ise 2016 yılında oyuncularla buluşacak. Özellikle böylesine geçmişi olan bir serinin daha sonradan bu şekilde bir platforma özel hale getirilmesi üzücü…

Bugün ise Square Enix yapım için “Descent Into Legend” isimli yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. Yeni fragmanda, yapımda bulunacağımız çeşitli mekanlar gözler önüne seriliyor. Descent Into Legend isimli bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tomb Raider Descent Into Legend Fragmanı

Rise of the Tomb Raider?ın çıkış tarihi, Xbox One ve Xbox 360 için 13 Kasım olarak belirlendi. Yapımı PC ve PS4?de oynamak isteyen oyuncuların ise maalesef 2016 yılını beklemeleri gerekiyor.