blank

The Tomorrow Children Erken Erişim Tarihi ve Detaylar

The Tomorrow Children Erken Erişim Tarihi ve Detaylar

Q Games’in geliştirdiği SCEE’in yayıncılığını üstlendiği The Tomorrow Children’in çıkış tarihi belli oldu. Q Games ve SCEE, yapımları The Tomorrow Children’in 6 Eylül’de erken erişimle birlikte PlayStation 4 platformuna çıkışını gerçekleştireceğini duyurdu.

The Tomorrow Children, bugüne kadar gelen hiçbir oyuna benzemeyen oynanışı, aksiyon-simülasyon-strateji kombinasyonunu olabildiğince en iyi şekilde sunan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. “Projeksiyon klonları” ile birlikte oyuncular birbirleriyle çalışmak için görevli halde olacaklar.

The Tomorrow Children Erken Erişim Tarihi 6 Eylül 2016

The Tomorrow Children Erken Erişim Tarihi

Korkunç bir deney sonucu insanlığın bilinci Void olarak bilinen bir felakete sürüklendi. İnsan ırkından arda kalanlarla medeniyeti inşa etmek için benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız. Maden işçileri, Mühendisler ve Radyo memurları gibi mesleklerden projeksiyon klonları oluşturarak değerli kaynakları toplayıp, yıkılan medeniyetinizin her şehrini baştan sona yenileyebileceksiniz. Oluşturduğunuz asker ve silahları kullanarak dev yaratıkların işlerinizi yavaşlatmalarını engelleyin. The Tomorrow Children’in püf noktası iş birliği. Medeniyetinizi geri kazanmak istiyorsanız iş birliğini elden bırakmamalısınız.

The Tomorrow Children Erken Erişim Tarihi 6 Eylül 2016

The Tomorrow Children Erken Erişim Tarihi 6 Eylül 2016

6 Eylül’de başlayacak olan The Tomorrow Children Erken Erişimi sınırlı bir süre (oyunun resmi lansmanına kadar) Free-to-Play olarak yerini alacak. Erken erişimi almanızla birlikte sahip olacağınız Founders Pack sayesinde oyun içerisinde bir çok özelliğe ve ek içeriğe sahip olabileceksiniz.

The Tomorrow Children Erken Erişim Tarihi ve Detaylar

  • Bourgeoisie papers: Bu yerleşik bir yaşam kurmanın ilk adımıdır. “Rezidenty” statüsünü kazanarak, şehir içinde çok daha fazla ev inşa edebilir, yeni araçlara erişebilir, ve yeni özellikli yapılar inşa edebilecek ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz 5 Free-to-Play daveti de dahildir.
  • Lv1 Arms License: Şehirdeki silah satıcıdan daha yüksek kademe silahların kilidini açabilirsiniz. (Çeşitli iş görevlerini tamamlayarak oyun içi para ile satın alabilirsiniz)
  • Lv1 Tools License: Şehirdeki alet satıcısından daha yüksek kademe aletlerin kilidini açabilirsiniz. (Çeşitli iş görevlerini tamamlayarak oyun içi para ile satın alabilirsiniz)
  • Eagle Corp. Jetpack: Buna sahip olduğunuz takdirde gizli öğeleri bulabileceğiniz, daha önce keşfetmediğiniz kaynaklara sahip olabileceğiniz ulaşılamayacak yükseklikteki bölgelere gidebileceksiniz.
  • Special costume: Projeksiyon klonunuza oyun içerisinde giydirebileceğiniz “Miner Gear” kostümüne sahip olabileceksiniz.
  • Exclusive PSN avatar pack: Bu paket sayesinde sınırlı üç adet özel PSN avatarlarına sahip olabileceksiniz.
  • 1000 Freeman Dollars: Bu para ile birlikte daha yüksek seviye güçlü silahlar, araçlar ve daha çeşitli bir çok oyun içi eşyayı satın alabilir aynı zamanda daha hızlı kişisel kazanç için medeniyetinizdeki kamu görevlilerine rüşvet olarak kullanabilirsiniz. (Bu para oyun içerisindeki çeşitli iş görevlerini tamamladıktan sonra kazandığınız paradan ayrıdır)

Daha fazla bilgi ve detaylar için bizi takip etmeye devam edin. Tekrardan hatırlatalım, The Tomorrow Children Erken Erişim Tarihi 6 Eylül 2016 olarak kesinleşti.