blank

Total War Warhammer Beastmen Fragmanı

Total War Warhammer Beastmen Fragmanı

Total War Warhammer Yeni DLC Call of the Beastmen fragmanı resmi olarak duyuruldu. Acımasız bir fragman yayımlayan yapımcı ekip oyuna yeni eklenen efsane bir lider ile Eski Dünya’yı birbirine katmaya devam ediyor.

Daha öncesinde bir çok Total War Warhammer hayranı tarafından tahminlerde bulunulan ve sızdırılan yeni DLC için artık resmi bir video yayımlandı. Yapımcı Sega Total War Warhammer Beastmen lideri ile oyuna müthiş bir acımasızlık katıyor diyebiliriz.

Total War Warhammer Beastmen ile ilgili çok detaylı bilgiler verilmedi ancak gerekli bilgilerin tamamı da verildi diyebiliriz. Total War Warhammer Beastmen oynanış videosu 19 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanacak. Şuan için yayınlanan video oyun içi oyun motoru ile yapılmış bir sinematik fragman. Resmi olarak gelişini çok beklemeyeceğiz.

total-war-warhammer-beastmen-dlc-ozellikler-yenilikler-yeni-irk-videosu-oynanis


Yapımcıların resmi olarak Total War Warhammer Beastmen ile ilgili açıklaması şu şekilde;

Total War Warhammer Beastmen kendi ormanlarının inlerinden ortaya çıkıyor. On bin acımasız toynaklı mistik yapıları ile birlikte doğuyor. Savaş boynuzlarının anırması karanlığı delercesine ötelerden geliyor. Bordeleaux topraklarından Ostermark topraklarına kadar Beastmen ordularının sesleri yükseliyor. Onlar Eski Dünya’yı hakimiyet altına almak için doğuyor.


Total War Warhammer Beastmen çıkış tarihi 28 Temmuz 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Tüm hayranlarının merakla beklediği DLC için artık çok az kaldı diyebiliriz. Ayrıca tekrardan hatırlatmakta fayda var. Yeni DLC Total War Warhammer Call of the Beastmen oynanış videosu 19 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanacak. Total War Warhammer Beastmen genişleme paketi Steam üzerinde %10 indirimli olarak 26.10 TL ‘den ön siparişe çıktı. Çıkışının ardından indirimsiz fiyatı ise 29 TL olarak belirlenmiş.

Oyunun hayranlarına bir an evvel bir çok ırk hikayeleri ile bitirmelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü geliştirici The Creative Assembly ve yapımcı SEGA oyunu sürekli güncellemeye, desteklemeye devam ediyor. Ayrıca oyuna mod yapımcıları tarafından binlerce mod yapıldı. Ayrıca en ünlü modları da oyunun topluluk sayfalarında görebilirsiniz. Sizlere diğer bir tavsiyemiz ise hemen aşağıda linkini verdiğimiz habere göz atmanız olacaktır. Kesinlikle tüm Total War Warhammer hayranlarının kaçırmayacağı en önemli DLC’lerden bir tanesi.


Total War Warhammer Call of the Beastmen Fragmanı