blank

Total War Warhammer Büyük Güncellemesi Çıktı

Total War Warhammer Büyük Güncellemesi Çıktı

Merakla beklenen Total War Warhammer büyük güncellemesi bu gün itibari ile çıkışını yaptı. Detayları belli oldu.

Çok satan Call of the Beastmen’in ardından Total War Warhammer ’ın ilk Lord Paketi Warhammer Fantasy Battles’tan iki Efsanevi Lordu oyuna ekliyor – İmparatorluk için “Volkmar the Grim” ve Vampire Kontlar için “Helman Ghorst”. Bu ikiliye ek olarak Total War Warhammer The Grim & The Grave ayrıca oyuna iki de yeni lord türü ekliyor: Vampire Kontlar “Strigoi Ghoul King’e”, İmparatorluk ise tüm savaşçı rahiplerin en kudretlisi “Arch Lector’e” kavuşacak.

Total War Warhammer Büyük Güncellemesi Çıktı

İmparatorluk ve Vampir Kontlarının birim kadroları da ikişer yeni birimle genişleyecek. “The Knights of the Blazing Sun” ve “Free Company Militia” İmparatorluğa katılırken, Vampire Kontların safları da “Corpse Cart” ve “Mortis Engine” sayesinde karanlık büyü desteğiyle güçleniyor. Her iki ırkta kadroları da savaştaki becerileri Eski Dünya yıllıklarında ölümsüzleştirilmiş, özel yetenek ve kişilik özelliklerine sahip eşsiz birim varyantları Regiments of Renown ile daha da genişleyecek.

Total War Warhammer büyük güncellemesi The Grim & The Grave bu gün itibari ile çıkışını yaptı. Oyunlarınızı güncellemeyi unutmayın. Total War Warhammer büyük güncellemesi ile birlikte oyuna;

  • İki yeni Efsanevi Lord
  • Yeni görev zincirleri, büyü eşyaları ve yetenek ağaçları
  • İki yeni Lord türü
  • Beş yeni savaş alanı birimi ve varyantları
  • 18 elit Regiments of Renown birimi
  • Tüm oyuncular için ücretsiz Efsanevi Lord ve beş yeni savaş haritası eklenmiş oldu.