blank

Total War Warhammer Çıkış Videosu Yayımlandı

Total War Warhammer Çıkış Videosu Yayımlandı

Çıkışına artık saatler kalan Total War Warhammer için yapımcılar tarafından çıkış videosu yayımlandı. Daha öncesinde sizlerle Total War Warhammer ile alakalı yine resmi olarak yayımlanmış ve oyunu yapısından bahseden bir haber daha yayınlamıştık.

Firma yayımladığı çıkış videosu ile oyunculara resmen seslendi ;

İmparatorluğun yiğit erkekleri, güçlü uzun mesafe silahlar, makineler ve çok çeşitli büyüler arasında seçim yapmaya hazır mısınız ? İntikamcı Cüceler ırkı savaş makineleri ve mühendislikleri ile yıkıcı ve patlayıcı etkilerini savaş meydanlarına taşıyor. Katil Vampir ırkı yeşil renkli acımasız orcları, uçan yaratıkları ve ölümcül canavarları ile savaş meydanlarını inletecek. Her ırk kendi mekanikleri, kendi yetenekleri, kendilerine has tarzları ve savaş taktikleri ile muharebeye iniyor. Hepsi benzersiz liderler ve savaş birimlerine sahipler, ayrıca hepsi kendi hikayelerini sizlere sunuyor. Warhammer evrenini yaşlı dünyası fantazi savaşları ile hem tehlikeli hemde çeşitliliği ile ünlü.

Sizleri bu eşsiz Dünyayı fethetmeye, son kuşağın muazzam savaşına davet ediyoruz.

Yapımcıların söyledikleri gibi Total War Warhammer gerçekte de muazzam bir evrene sahip. Eşşiz liderler eşliğinde içimizdeki strateji manyağı oyuncuyu ortaya çıkaracağız. Oyunun çıkışına artık saatler kaldı. Sözü fazla uzatmadan sizleri Total War Warhammer Çıkış Videosu ile baş başa bırakalım…

Total War Warhammer Çıkış Videosu