blank

Tribes Ascend Güncelleme Notları

Kısa süre önce yaptığımız haberdetakipçilerimize Tribes: Ascend’in geliştirilmesine devam edilme kararı alındığını, yeni güncellemenin yolda olduğu haberini duyurmuştuk.

Oyuncuları yeniden heyecanlandıran bu güncelleme ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Detayları yayınlanan bu yamanın bir ismi de var; Out of Blue. Aslında isim de oldukça manidar, oyunun gelişimine verilen desteğin durmasının ardından oyuncuların böyle bir haberi beklediklerini söylemek zor. Güncellemeye verilen isimde bununla ilgili, “hiç beklenmedik bir anda”, “damdan düşer gibi, aniden” anlamına geliyor.

Hepsinden bahsedemeyeceğimiz kadar çok değişiklik barındıran güncellemenin göze çarpan bazı detayları şöyle, bir hayli zamandır istenen dengeleme ile ilgili değişiklikler yapılmış. Artık sınıflar 9 adet “loadout”a sahip ve hepsi ücretsiz. Tüm sınıflar üç seçim üzerine yoğunlaştırılmış; Hafif, Orta ve Ağır Zırh. Orta derece zırh giyen karakterler 3 silah taşıyabiliyorken, ağır zırh kullanan karakterler 4 silah taşıyabilecek.

Gelecek değişikliklerin tamamının listesini buradan inceleyebilirsiniz; Tribes Ascend Güncelleme Notları

Yapımcılar, 14 Eylül ya da öncesinde güncellemenin test sürecinin oyunculara açılacağını belirtti.