blank

TT Isle of Man Oyunu Duyuruldu

TT Isle of Man Oyunu Duyuruldu

Bigben Interactive ile birlikte dünyanın en hızlı motosiklet yarışlarının yapıldığı TT Isle of Man yarışları artık oyun dünyasına adım atıyor. Bigben Interactive firması Fransız lider yayımcılardan bir tanesi ve resmi olarak Ekonomik Kalkınma Bakanlığı ile iş birliği yaptıklarını duyurdu.

En ünlü motosiklet yarışı olarak adlandırılan ve motosiklet dünyasının kahramanlık yarışı olarak görülen bu tehlikeli yarış için en iyi şekilde çalışarak en güzel motosiklet oyunlarından birini yapmayı planlıyorlar. Kylotonn Games tarafından geliştirilecek olan TT Isle of Man video oyunu yarış oyunlarına çok aşina ve geçmişinde güçlü yarış oyunları bulunuyor. Bunları WRC 5 ve 2015 World Rally Championship oyunları da dahil.

tt-isle-of-man-ride-on-the-edge-oyunu-pc-cikis-tarihi-videosu-tanitim-fragman-ekran-goruntuleri

TT Isle Of Man ? Ride on the Edge oyunu için geliştiriciler tam çıkış tarihi vermese de oyunun geleceği sene belli oldu. Oyun içerisinde en ünlü ekiplerden ünlü motosikletlere kadar yelpaze çok geniş olacağı söyleniyor. TT Isle Of Man oyunu PC ve konsollar için çıkışını gerçekleştirecek. Henüz yayımlanan herhangi bir video veya görsel yok fakat detaylar geldikçe sizlere aktaracağız.

TT Isle Of Man oyunu çıkış tarihi ise 2017 yılı olarak kesinleşmiş durumda.