blank

Türk Yapımı Beat The Game Desteklerinizi Bekliyor

Türk Yapımı Beat The Game Desteklerinizi Bekliyor

Absürd, soyut bir paralel evrenin içinde geçen Beat the Game, fütüristik ve alternatif bir geleceği resimliyor. Oyundaki kahramanımız Mıstık yolunu, rastladığı objeleri bir araya getirerek oluşturduğu seslerle buluyor. Boynundaki kayıt cihazıyla hiç duyulmamış sesler arayan Mıstık, bazen bir taşı fırlatarak çıkardığı gürültüyü kaydediyor, bazen de yeni tanıştığı başka bir karakterden ses örnekleri alıyor. Oyun boyunca yapmanız gereken bu parçaları birleştirip benzersiz bir müzik oluşturmaya çalışmak.

?Sürreal macera oyununun müzik yapımıyla birleşimi?

Oyun sırasında uzaktaki sesleri duymanızı sağlayan ?ses tarayıcısı? veya uzaktan kumandalı ?Roboball?daki birinci kişi kamerasıyla etrafta gizlenmiş objeleri çabuk bir şekilde bulabileginiz bazı yardımcı retro teknolojik araçları da kullanabileceksiniz.

Bütün sesleri topladıktan sonra ise canlı bir şov yapmanız gerekiyor. Bu şovda 8 kanallı ses mikseriyle ses örneklerini doğru sıra ile çalarak şarkıları oluşturacaksınız. Şovunuzu seyirciler beğenirse bir sonraki bölüme geçebileceksiniz.


Beat the Game Ekran Görüntüleri


Türk Yapımı Beat The Game müzik yapımını sürreal sanat ve absürd, fütüristik hikayelerle birleştiren müzikal bir macera oyunu sonuç olarak. Yapmanız gereken etrafta gizlenmiş ses örneklerini bu sürreal dünyada gezerek bulmak. Topladığınız her bir ses yeni bir sahne açacak ve hikaye böylece gelişmeye başlayacak. Bazen bir kola kutusu ve davul sopasını birleştirerek zil sesi yaratacaksınız, bazen de karşılastığınız biri size bas sesi verecek. Ayrıca oyun sırasında bazı yardımcı retro teknolojik araçları da kullanabileceksiniz. Örneğin ?Ses Tarayıcısı?yla uzaktaki sesleri bulabilecek, uzaktan kumandalı ?Roboball?daki birinci kişi kamerasıyla etrafta gizlenmiş objeleri çabuk bir şekilde bulabileceksiniz. Oyun sırasında bulduğunuz sesleri mikserinizde bir araya getirip, değisik kombinasyonlar yaratabilirsiniz.


Beat The Game Desteklemek İçin Steam Greenlight Sayfası 


Türk Yapımı Beat The Game Başlıca Özellikleri ve Spotlar

? Sürreal macera oyununun elektonik müzik yapımıyla birleşimi
? Sesleri bulun, tempoyu kurun, müziği yaratın
? Sesleri birleştirin, şarkınızı yaratın
? Klasik bul ve tıkla oyunu üç boyutlu haritada
? Mouse klavye veya kumanda ile aynı anda oynayabilme özelliği
? 8 Kanallı ses mikseri ile 24 ayrı sesi birleştirme imkanı
? Filmsel sabit kamera açıları
? Orjinal kayıt ses düzenlemeleri
? 4K Çözününürlük desteği
? Türkçe ve İngilizce dil desteği

Beat The Game çıkış tarihi 2016 yazı olarak kesinleşmiş durumda. Kesin bir tarih henüz belirli değil fakat ilerleyen günlerde belli olacaktır. Ayrıca oyunu denemek isteyen oyuncular E-GameShow Ankara fuarını ziyaret edebilirler.

Beat The Game Fragman