blank

Twitch Video Yükleme Özelliği Geliyor

Twitch Video Yükleme Özelliği Geliyor

Twitch canlı yayın platformunun başarısını tüm dünya biliyor. Youtube rakip olarak YouTubeGaming platformunu devreye sokmasının ardından Twitch video yükleme özelliği ile karşılığını veriyor.

Rekabet iyice kızışıyor. Amazon firmasının sahip olduğu Twitch platformu artık Youtube gibi video yüklemelere izin verecek. Twitch ekibi bunun tanıtımını yapmak için birde video yayınladılar. Twitch rekabeti kızdırmak için her şeyi yapıyor desek yeridir. Youtube tahtına gözünü dikmiş durumda. Her gün geliştirilmiş özellikler ve güncellemeler alan Twitch platformu çok hızlı ve seri biz şekilde de geliştiriliyor ve yeniliklerin ardı arkasını hiç kesmiyorlar. Belli ki sağlam bir iş planına sahipler.

Twitch Video Yükleme Özelliği

Yayıncıların Twitch yayınlarını Youtube platformuna yüklemesi bu işin kesinlikle yapılması için sebep olmuş olabilir. Tabi ki bunun önüne geçmek için Twitch önce başka bir sistem getirdi. Geçmiş yayınları izleyebilme özelliğini hepimiz biliyoruz. Ancak bu seferki çok daha başka bir özellik. Twitch video yükleme özelliği. Yani Youtube’a yaptığımız gibi Twitch’e videolar yükleye bileceğiz ve videonun tüm istatistiklerini gösteren bir ekrana da sahip olacağız. Kaç kişi izlemiş, hangi ülkeden izlenmiş vs. gibi her şeyi de görebileceğiz.

Şuan için Twitch video yükleme özelliği beta aşamasında. Ancak çok daha fazla özellik ile birlikte çıkacağına eminiz. Yayıncılar yaptıkları yayınları indirebiliyorlar, bu yeni özellik ile birlikte bu yayınlar üzerinde en önemli anları kesip tekrardan bunu bir video olarak kanallarına yükleyebiliyorlar. Ayrıca bu yüklenen videolar için bir süre sonra kaldırılma gibi bir şey söz konusu olmayacak. Sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili Twithc ekibi her şeyi anlatan bir rehber hazırlamışlar. BURADAN ulaşabilirsiniz.

Twitch yeni özelliklerini getirmeye yenilikler ile birlikte topluluğun karşısına çıkmaktan korkmuyor. Sürekli güncellemeler ve yeni özellikler ile birlikte çok daha iyi bir yere geliyor. Bakalım bu işin sonu ne olacak…

Twitch Video Yükleme Özelliği