blank

Tyranny Oynanış Videosu Yayımlandı – E3 2016

Obsidian Entertainment ve Paradox Interactive tarafından E3 etkinliği kapsamında Tyranny için bir oynanış videosu yayımlandı.

RPG (Rol Yapma) türündeki Tyranny ödüllü Pillars of Eternity yapımcıları tarafından geliştiriliyor. E3 2016 fuarında yayımlanan bu ilk oyun içi videoda oyunun karanlık ve kasvetli dünyasından görüntüler yanı sıra maceranın ne kadar hareketli ve atmosferine uygun geçeceğini gösteriyor.

Tyranny Oynanış Videosu – E3 2016:

Tyranny hikayesi ise şu şekilde iyiler ve kötüler arasında geçen büyük savaşın sonunda komutanları Kyros The Overland önderliğinde kötüler savaşı kazanır. Bu galibiyet sonrasında Kyros’un orduları dünyaya hükmetmeye başlar.  İşte böyle savaş sonrası karışık bir dünyada geçen oyunda oyuncuların görevleri kendilerine bir yer edinmek karışık dünyada söz sahibi olabilmek. Oyuncuların seçimleri ve oynayışları çok farklı sonuçlar doğuracak bu sayede sıradan bir oynanış değil oldukça fazla alternatifli oyuncu kontrolünde ilerleyen bir hikaye olacak.

Yapımcılar tarafından iki haftada bir kalema alınan ve oyun hakkında yeniliklerin anlatılıp, oyuncuların isteklerinin tartışıldığı geliştirici günlüklerine ise bu adresten ulaşabilirsiniz: blog.tyrannygame.com

Tyranny çıkış tarihi henüz kesinleşmedi ancak 2016 yılı içerisinde PC için Windows, Mac ve Linux sürümlerine çıkış yapacak.