blank

Uncharted 4’ün Tamamlanmasına Daha Çok Var!

Naughty Dog tarafından serinin diğer oyunlarında da olduğu gibi PS4 için özel olarak geliştirilen Uncharted 4: A Thief’s End’den yeni bir haber var.

Haberin ilk aşaması o kadar da şok etkisi yaratacak bir şey değil aslında, yapımda toplanabilir eşyalar olacağı bir süredir konuşuluyordu. Buraya kadar her şey normal fakat asıl haber buradan sonra başlıyor. Naughty Dog’un bugün verdiği bir röportajda yaptığı açıklamalar, PS4 sahiplerini biraz üzecek türden oldu. Açıklamada; Uncharted 4’ün henüz daha erken geliştirme aşamasında olduğu ve sürekli olarak oyuna yeni bir şeylerin eklenip, uygun olmaması durumunda daha sonradan çıkartıldığından söz eden Naughty Dog, toplanabilir eşyaların da yapımda bulunabilme ihtimalinin yüksek olduğundan bahsetti.

Oyuncuların kafasına takılan nokta ise; yapımın henüz erken geliştirme aşamasında olarak belirtilmesi oldu. Bu durum elbette akıllara, yapımın bir kez daha ertelenme ihtimalinin olduğunu getirdi. Lakin firmadan bu tür bir açıklama gelmiş değil, eğer bir değişiklik olmazsa PS4 sahipleri 2016 yılının ilk çeyreğinde Uncharted 4’e kavuşacaklar.

Uncharted 4: A Thief’s End ile ilgili gelecek tüm haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.