blank

Uncharted 4 Lost Treasures DLC Videosu

Uncharted 4 Lost Treasures DLC Videosu

Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu hem hikayesi hem oynanışı ile oyuncuların gönlünde taht kurdu. Müthiş bir başarı gösteren oyun multiplayer olarakta başarılarına yenilerini katıyor. Oyunun çoklu oyuncu modunun da yakaladığı başarının çok büyük olduğunun hakkını vermemiz gerekiyor.

Sevenlerinin çok fazla olduğunun çok oyunculu içeriği de geliştirilmeye devam ediyor. Her gün binlerce maçlar yapılıyor ve insanlar oyun içerisinde yeni taktikler ve kendi stratejileri ile birbirlerine meydan okuyorlar.


uncharted-4-lost-treasures-dlc-multiplayer-yeni-harita-cok-oyunculu
Uncharted 4 Lost Treasures DLC

Uncharted 4 Lost Treasures DLC ile oyuna Sunken Ruins adlı yeni bir harita ve yepyeni oynanış elementleri ekleniyor. Uncharted 4 Lost Treasures DLC şu andan itibaren indirilebilir durumda. Oynamamış oyuncuların tümüne kesinlikle tavsiye ediyoruz. Oyundan bir başka tat almak istediğiniz de kesinlikle multiplayer olarak oynayın. Eğer multiplayer oynayamıyorsanız Plus üyeliğiniz aktif değil demektir. Hemen üyeliğini aktif edin ve kesinlikle bu muhteşem tecrübeyi kaçırmayın. Geliştiriciler de oyunun desteklerken ve ciddi şekilde büyük bir oyuncu sayısına sahipken oyunun tüm zevklerinden yararlanmanın tam vaktidir.

Zaman geçtikçe elbetteki her oyundaki gibi oyuncu sayısı azalacaktır. Bu yüzden multiplayer oynamayanlara bunu özellikle söylüyoruz çünkü multiplayer normal oynadığınız oyundan çok daha farklı. Arkadaşlarınız ile birlikte müthiş mücadelelere girebilirsiniz. Uncharted 4 Lost Treasures DLC Videosu geliştiriciler tarafından resmi olarak yayımlandı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Uncharted 4 Lost Treasures DLC Videosu