blank

Uncharted Moments Yayınını Sakın Kaçırmayın

Son günlerde Uncharted 4 ile gündemden düşmek bilmeyen Naughty Dog, bugün serisiyle ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Gösterilen oynanış videolarında, grafikleri, animasyonları ve aksiyon sahneleriyle oldukça heyecanlı bir bekleyiş yaratan Uncharted 4: A Thief’s End’in çıkış tarihi yaklaşırken. Naughty Dog Twitch üzerinden yaptığı canlı yayınlarla hayranlarının heyecanını daha da arttırmayı başarıyor.

Firma resmi Twitter sayfasından yaptığı bir duyuruyla birlikte bugün yeni bir yayın yapacağını duyurdu. Lakin bu sefer gelecek olan yayın büyük ihtimalle yeni oyun ile ilgili olmayacak gibi görünüyor. “Uncharted Moments” adına sahip olacak olan yayın, Ekim ayının başlarında PS4’e özel bir şekilde piyasaya sürülecek olan Uncharted: The Nathan Drake Collection’ı daha çok ilgilendirecek. 15 Eylül saat 22:30 (Türkiye Saatiyle)’da resmi Naughty Dog Twitch sayfasından yayına ulaşabilirsiniz.

Uncharted: Nathan Drake Collection?ın çıkış tarihi, PS4 platformu için 7 Ekim olarak belirlendi. Son olarak, yapıma ön sipariş veren kullanıcıların Uncharted 4?ün Çok Oyunculu Beta?sına katılacağını da hatırlatmakta fayda var