blank

Uncharted The Nathan Drake Collection Boyutu Belli Oldu

Naught Dog tarafından PS4 sahiplerine özel olarak geliştirilen Uncharted: The Nathan Drake Collection için yeni bir haber paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi yapımın çıkışına oldukça kısa bir süre kalan, PS4 sahipleri sonunda Uncharted serisine HD olarak kavuşacak olmanın heyecanını yaşıyor. Tamamen elden geçirilmiş üç oyunuyla birlikte Ekim ayında PS4 platformuna gelecek olan yapım, 1080p/60fps değerlerinde çalışacak.

Bugün ise yapımın PS4 sisteminde kaplayacağı sabit disk alanı belli oldu. Yapım toplamda; 44.46 GB‘lık bir sabit disk alanına ihtiyaç duyacak. İlk bakışta oldukça yüksek görünen bu ihtiyaç, kurulacak olan oyunun içerisinde üç farklı yapımın bulunacağını düşününce oldukça makul bir hale geliyor. Kısa bir süre sonra hayranlarıyla buluşacak olan yapımı bekleyenlerin, yavaştan sabit disklerinde gerekli yeri açmalarını öneriyoruz.

Uncharted: Nathan Drake Collection?ın çıkış tarihi, PS4 platformu için 7 Ekim olarak belirlendi. Son olarak, yapıma ön sipariş veren kullanıcıların Uncharted 4?ün Çok Oyunculu Beta?sına katılacağını da hatırlatmakta fayda var.