blank

Uncharted The Nathan Drake Collection Demosu Geliyor

Naughty Dog tarafından geliştirilen efsanevi serinin son oyunu Uncharted 4: A Thief’s End’in çıkışını maalesef bir süre daha beklememiz gerekecek. Fakat üzülmenize gerek yok, bu süreyi kısa bir süre sonra PS4 platformu için gelen Uncharted: The Nathan Drake Collection bizlere güzel bir şekilde geçirtecek.

Zamanında seriyi oynayamamış ya da Uncharted 4 ile birlikte eski oyunları da PS4 konsolu için koleksiyon amaçlı almak isteyen oyuncular için hazırlanmakta olan yapım, Ekim ayında PS4 kullanıcılarıyla buluşacak. Üçleme halinde gelecek olan yapım, görsel anlamda da çeşitli gelişmeleri beraberinde getiriyor. 1080p/60fps değerinde çalışacak olan oyunlar, aynı zamanda sadece kaplama değil, çeşitli görsel efektler konusunda da ufak rötuşlar yaşamış durumda.

Bugün ise Naughty Dog, yapımı bekleyen kullanıcılar için oldukça güzel bir haber verdi. 29 Eylül‘de yapımın demo versiyonu oyuncuların yeni nesilde Uncharted oyunlarının nasıl görüneceğini anlayabilmeleri için PlayStation Mağazası üzerinden indirilebilir olacak. Ayrıca firma, yapım için oldukça uzun bir oynanış videosunu da bugün yayınladı. Yayınlanan bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Uncharted The Nathan Drake Collection Oynanış Videosu