blank

Uncharted The Nathan Drake Collection Ekran Görüntüleri

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve yarın oynanabilir demosu PS Mağazası üzerinden yayınlanacak olan Uncharted: The Nathan Drake Collection için yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

PS4 platformu için özel olarak geliştirilen yapım, içerisinde serinin ilk üç oyununu bulunduruyor. Ayrıca bu yapımların tamamı elden geçirilmiş görselliği ve oynanış mekanikleriyle de dikkat çekiyor. 1080p/60fps değerlerine sahip bir şekilde konsol kullanıcılarıyla buluşacak olan yapım, özellikle serinin hayranları tarafından koleksiyon amacıyla ve daha önceden seriyi oynama fırsatı yakalayamamış oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor.

Uncharted 4: A Thief’s End’in çıkışına henüz zaman varken, daha önceden oynamadıysanız ve PS4 sahibiyseniz bu efsanevi seriyi mutlaka oynamanızı önermekteyiz. Yapım için yayınlanan yeni ekran görüntüleri ise galerimizden inceleyebilirsiniz.

Uncharted The Nathan Drake Collection Ekran Görüntüleri

Uncharted: Nathan Drake Collection?ın çıkış tarihi, PS4 platformu için 7 Ekim olarak belirlendi. Son olarak, yapıma ön sipariş veren kullanıcıların Uncharted 4?ün Çok Oyunculu Beta?sına katılacağını da hatırlatmakta fayda var.