blank

Uncharted Yenilikler Listesi

Uncharted: The Nathan Drake Collection’ın çıkışına oldukça kısa süre kaldı. Peki The Nathan Drake Collection, sadece PS3 versiyonunun yeniden düzenlenmiş hali mi? Cevap hayır. Yeni versiyona eklenen 5 yeni özelliği hep beraber inceleyelim.

  • Geliştirilmiş Hedef Alma Mekanikleri

Bir çok oyuncunun beklediği üzere, yeni versiyonla birlikte hedef alma sistemi üzerinde bazı değişiklikler yapıldı. Yaptıkları bir röportajda Naughty Dog, Uncharted 2 ve 3’ün ateş etme mekaniklerinin dengesini bulmak için araştırma yaptıklarını ifade etmişti.

  • 65’den Fazla Karakter Giysisi

Uncharted üçlemesi boyunca, multiplayer ve hikaye modlarında karakterler için bir çok kıyafet açılabildiği bilinen bir gerçek. Tüm bu giysiler ve çok daha fazlası oyunun yeni versiyonunda olacak. Tek fark, bunlara baştan sahip olacaksınız. Evet, oyunun en başından itibaren isterseniz Şişman Nathan Drake olarak oynayabilirsiniz.

Collection 2

  • Explorer & Brutal & Photo Modları

Explorer modu, kolay modundan bile daha kolay bir mod.  Ödül peşinde koşturmak ve eşya toplamak için mükemmel bir seçim.

Brutal modu ise, meşhur Crushing’den bile daha zor, bu da oyuncuların yaşayacağı zor anların saç baş yolduracak türden olacağı anlamına geliyor. Umalım ki, Platinum Trophy’e sahip olmak için bu modu bitirmek zorunda değilizdir.

Son olarak, Photo Mode.. Bu moda, muhtemelen Naught Dog’un son oyunu Last of Us’dan aşinasınızdır. Artık Uncharted: The Nathan Drake Collection’da da efsanevi fotoğraflar çekebileceksiniz.

Collection 3

  • Yeni Kupalar (Trophy)

Bir çok oyunda olduğu gibi Uncharted’da da kupalar ve tüm kupaları almak için emek veren koleksiyoncu oyuncular mevcut. Oyunun yenilenen versiyonu ile birlikte, kupalarda da değişimler yapıldı.

  • Uncharted 4 Multiplayer Beta

The Nathan Drake Collection’da, serinin 2. ve 3. oyunundan Multiplayer seçeneğini kaldırılmasına rağmen, 4. oyun için Multiplayer Beta eklenecek. 2016’nın başlarında eklenmesi beklenen mod için, Naughty Dog’un oyuncuları şaşırtması ve daha erken duyurulması da muhtemel.

Uncharted: The Nathan Drake Collection’un çıkış tarihi, PS4 platformuna özel olarak 7 Ekim olarak belirlendi.