blank

Ünlü Seslendirmen Nolan North Yeni Bir Projede

Özellikle oyun ve animasyon filmlerden tanıdığımız Nolan North’un bu sıralar Uncharted ve Destiny dışında başka bir proje de daha olduğu ortaya çıktı.

Ünlü aktör son zamanlarda, Assassin’s Creed, Call of Duty, Halo, Destiny ve Uncharted ve çok daha fazla video oyununda seslendirme olarak yer almıştı. Bugün ise gelen bir haber oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. Yapılan açıklamaya göre Nolan North, Warner Bros.’un henüz adı açıklanmamış ve oldukça gizemli AAA seviyesinde olan bir projede yer alıyormuş. Ünlü seslendirmen kısa süre önce Warner Bros.’un da içinde bulunduğu, Batman: Arkham Knight ve Middle-earth: Shadow of Mordor isimli yapımlarda rol almıştı.

Lakin bu yeni AAA seviyeli oyunun tamamen yeni bir proje olduğu da ortaya çıkan bir diğer içerik. Bundan bir kaç ay evvel hatırlarsanız Warner Bros. ve Rocksteady Batman serisinin ardından, Superman oyunu yapmak istediğini de belirtmişti. Böylece elbette akıllara ilk olarak bu projenin Superman’e ait bir yapım olabileceği geliyor…

Warner Bros.’tan yakın bir zamanda bu proje için resmi bir açıklama geleceğini tahmin ediyoruz. konuyla ilgili tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.