blank

Unravel 2 Geliştirilecek

Unravel 2 Geliştirilecek

İlginç yapımlar arasında hem sevimliliği hemde macerası ile oyuncuların gönlünü kazanan Unravel oyunu için yapımcı şirket ve EA arasında bir anlaşma sağlandı.

Yapılan ve açıklanan bu anlaşma sonucu dağıtımcılığını EA firmasının üstleneceği yeni Unravel oyunu gelecek. Belki ismi Unravel 2 olmayacak henüz resmi bir bilgi yok fakat tahminler oyunun devam oyunu için isminin de bu şekilde olacağı yönünde. Coldwood Interactive ile birlikte EA yeni oyun için hazırlıklara başlamış.

Unravel aslına bakarsanız bir çeşit fizik temelli bir puzzle oyunu. İlk olarakta E3 2015 fuarında kendisini duyurmuştu. Dünyanın bir çok bölgesinden oyuncular ise oyunu oynadı ve oyun hakkında olumsuz bir yorum bile yapmadılar. Hal böyle olunca yapımcılar ikinci oyunu yapmayı istemeleri çok normal. EA yapılan açıklama ile böylesine yaratıcı bir geliştirici ekip ile birlikte çalışmalarından da çok mutlu olduklarını söyledi. Unravel 2 tüm oyuncular tarafından artık beklenmeye bile başladı.

Yapılan açıklamalar bunlardan ibaret bu yüzden ikinci oyun ne zaman gelir henüz bir bilgi mevcut değil ancak Unravel gerekse müzikleri, atmosferi ve hikayesi ile ikinci oyunda da bizleri mutlu edecektir diye umuyoruz.