blank

Unreal Engine Oyun Motorunun En iyi Oyunları

Epic Games bildiğiniz üzere Unreal Engine oyun motorunun geliştiricisi. Ekip son günlerde düzenlenmiş olan GDC 2016 ( Game Developer Conference ) yani Oyun Geliştiricileri Konferansı 2016 için alanda yerlerini almış durumdalar. Unreal Engine 4 oyun motorunun en iyi oyunları ile güçlerini sergiliyorlar.

Tabi ki videoda kendilerinin çok daha güçlü şekilde kullandıkları Unreal Engine 4 ile geliştirilen Paragon var. Ancak kendi oyunları değil tabi ki diğer oyunlarda mevcut. Blade 2, Ashen, Black Shield ,Final Fantasy VII Remake, Kingdom Hearts III, Rocket League gibi bu oyun motoru ile geliştirilmiş en iyi oyunları yayınladıkları videoda görebilirsiniz.

Bu arada siz oyunculara birde tavsiyemiz var. Unreal Engine 4 tamamen ücretsiz bir program. Sizlerde kendi oyunlarınızı yapmak için kullanabilirsiniz. Unreal Engine 4 kendi içerisinde ve internette bir çok rehberleri de mevcut. Kendi oyunlarını kendileri geliştirmek isteyen evinde oyun geliştirmeye zaman ayırabilen, ben bu işi öğrenmek istiyorum diyen tüm takipçilerimize hatırlatmış olalım.

Unreal Engine 4 Oyun Motorunun En iyi Oyunları ( GDC 2016’da Yayınlanan )