blank

Until Dawn PC Söylentileri Yalanlandı !

Bildiğiniz gibi Until Dawn, kısa bir süre önce PlayStation 4 platformuna özel olarak piyasaya sürülmüş olan korku – gerilim türünde bir yapım.

Sunduğu seçenek sistemi, görselliği ve tamamen değişebilir hikayesiyle oldukça dikkat çekici olan yapım, genel olarak aldığı notlarla da göz doldurmayı başarmıştı. Kısa bir süre önce internet aleminde dolaşmaya başlayan bir söylenti ise kafaları karıştıracak türdendi. Bazı forumlarda tartışılan konu, Until Dawn’ın PC için ve belki de başka platformlar için gelebileceği yönündeydi. Bugün ise bu konu tamamen yalandı! Geliştirici stüdyonun Sony ile olan bağlantısını düşündüğümüz zaman zaten imkansız gibi görünen bu durum, sonunda bir netliğe de kavuşmuş oldu.

Hatırlarsanız benzer söylentiler, Destiny’nin PC platformu için de gelebileceği yönünde ortaya atılmıştı. Lakin aradan geçen bir yılın ardından Bungie konuyla ilgili hiç bir şekilde açıklamada bulunmadı. Bu söylentilerden dolayı heyecanlanan PC oyuncularının ise maalesef hevesleri kursaklarında kalmış oldu. Son olarak Until Dawn’ın incelememize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Until Dawn, 26 Ağustos tarihinde PS4 platformuna özel bir şekilde piyasaya sürüldü.