blank

Vampyr Oynanış Videosu

Vampyr Oynanış Videosu

Daha öncesinde sizlere oyun ile ilgili çıkan bütün haberleri paylaşmıştık. Bunlar arasında E3 2016 tanıtımı ve oyunun ilk duyurusu ile birlikte gelen oyun bilgileri yer alıyordu.

Bu gün oyun ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce Remember Me ve Life is Strange gibi yapımlara imza atan güzide yapımcı Dontnod Entertainment yeni oyunu Vampyr için oynanış videosu paylaşıldı. Temel olarak bakıldığında yukarıdaki haberimizde de anlattığımız gibi aslında yapım bir Korku-RPG oyunu. 1918 yıllarında Lordra’da geçiyor. Yine diğer oyunları gibi yapımcı hikaye olarak bizlere müthiş bir şölen sunacak. Eski yapımlarına bakıldığında zaten ortaya hikaye olarak bizleri kendine bağlayan bazen güldüren bazen de ağlatacak kadar üzen hikaye anlatışı ile bu oyunun da beklentileri tabi ki yüksek oldu artık. Konu zaten herkes tarafından sevilen bir konu Vampirler. Burada yine hikaye olarak farklılıklar var, bir vampir karakteri oynuyoruz ama içten içe vampir olmayı istemeyen. Böyle doğduğu için yapabileceği hiç bir şey olmayan ve sürekli ikileme düşen bir doktoruz. İnsanlara yardım etmek için ettiğimiz yemin bir yanda dururken bir yandan da bizi çıldırtacak derecede delirten açlığımız var.

Yapımcılar oyunun Pre-Alpha aşamasından olan bir oynanış videosu paylaştılar. Paylaşılan bu Vampyr oynanış videosu ile oyun ile ilgili bazı meraklarımızı da gidermiş olduk. Yine verdiğimiz kararlar oyunun kaderini tamamen değiştiriyor. Karanlık bir yapısı ile bizleri kesinlikle içine çekeceğini düşündüğümüz Vampyr için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hatırlatmakta fayda var, Vampyr çıkış tarihi resmi olarak açıklanmadı. Sadece hangi yıl çıkacağını konuşuldu. 2017 yılında bizlere sunulacak olan oyun Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor. Platform olarak ise PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

Vampyr Oynanış Videosu