blank

Victor Vran Çıkışını Video ile Gerçekleştirdi

Uzun bir süredir Steam Erken Erişim’de olan Victor Vran oyunu, erken erişim boyunca yapımcılar tarafından yenilendi, geliştirildi ve daha iyi bir oyun haline geldi. Yapım nihayet yayınlanan başarılı bir çıkış videosuyla erken erişimi terk ederek tam olarak çıkışını yaptı.

Klasik izometrik kamera açısına sahip aksiyon RPG oyunlarının aksine Victor Vran’da zıplama gibi özellikler bulunuyor. 4 kişiye kadar co-op desteği bulunan oyunu Steam üzerinden %10 indirimle 32,40 TL’ye satın alabilirsiniz. Victor Vran geniş bir silah ve kıyafet seçeneklerine sahip.

Özellik ve İçerik

  • 4 Kişilik Co-Op modu. Ana menüden online sekmesinden oyun oluşturabilir yada katılabilirsiniz
  • Yeni bölge, The High Quarter
  • Yeni silah, Scythe
  • Yeni boss, Wa-Lee the Solicitor

Ayrıca oyunda bir çok diğer değişikliklerde söz konusu, bunlar karakterin özellikleri, yetenek özellikleri, hasar balansı gibi bir çok değişim yapılmış durumda. Yapımcılar erken erişim süresi boyunca boş durmadılar ve oyunları geliştirmeye devam ettiler ve ortaya güzel bir proje koymuş oldular.

Ayrıca yayınlanan çıkış videosu ise oyuncuların kulaklarında aşina olmuş bir sesi hatırlattı. Evet yanlış değil duyduğumuz o ses The Witcher oyunundan tanıdığımız ana karakterimiz Geralt’ı seslendiren aktörün sesi. Bu oyun içinde çalışmalarda bulunmuş gözüküyor.

Victor Vran Çıkış Videosu