blank

Vikings Wolves of Midgard Duyuruldu

Vikings Wolves of Midgard Duyuruldu

Kalypso Media ve Games Farm firmaları ortaklığında yeni bir oyun geliyor. İskandinav mitolojisini konu alan yeni bir aksiyon-RYO üzerinde çalıştıklarını resmi olarak duyurdular.

Vikings Wolves of Midgard isimli oyun ile ilgili çıkış tarihi aralığı ve bir çok detay paylaşıldı. Oyunumuz kaçınılmaz olarak Ragnarok’u, yani Viking mitolojisinde Kıyamet Günü yerine geçen felaketler zamanını konu alıyor. Ateş ve Buz devleri Asgard Tanrılarından intikam alabilmek için geri dönmüş, birbirinden kana susamış yaratıklarla dolu ordularını insanların üzerine salmıştır. Onlara karşı durmaya cesaret eden tek bir grup vardır: Ulfung Kabilesi, Midgard’ın Kurtları. Tek kişilik senaryosunun yanı sıra dört kişiye kadar online co-op seçeneği de bulunan oyunda dört farklı savaşçı (kılıç-kalkan, çift-elli balyoz, çift balta, ok ve yay) sınıfından birini seçip, öldürdüğümüz düşmanlarımızın kanlarını tanrılara sunarak yeni yetenekler ve büyüler kazanacağız. Hikâye modunun yanı sıra bir de ‘Trials of the Gods’ adında bir challange modu da oyunda yer alacak.

Vikings Wolves of Midgard

Aksiyon RYO oyunları arasında akla ilk gelenlerden tabi ki efsane oyun Diablo serisi, Torchlight, Van Helsing ve Titan Quest. Bu oyunlara baktıktan sonra firmaya çok büyük iş düşüyor olduğunu görebiliyoruz. Böylesine müthiş bir hikayeye sahip olabilmesi büyük bir artı. Bunu oyun mekaniği ve grafiksel olarak da yansıtabilirse oyuncular kesinlikle kaçırmayacaklardır. Özellikle tarz olarak bir hayli büyük kitlelere de hitap ediyor diyebiliriz. Vikings Wolves of Midgard efsane oyunlar arasında kendini sıyırabilecek özelliklere sahip olmasını diliyoruz. Söylenen bir çok özelliklere bakacak olursak oyunun gerçekten efsane olmaması için bir neden görünmüyor. Bizleri müthiş bir Vikings oyunu bekliyor diyebiliriz. Vikings Wolves of Midgard bu tarzı sevenleri şimdiden çok heyecanlandırdı.

 

Vikings Wolves of Midgard Ekran Görüntüleri

Vikings Wolves of Midgard çıkış tarihi 2017’nin ilk yarısı olarak bir aralığa sahip. Oyunumuz PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Şimdiden Steam sayfası açıldı bile.

Vikings Wolves of Midgard Steam Sayfası

Vikings Wolves of Midgard Duyuru Fragmanı