blank

Voidrunner 360 Dereceli VR Videosu Yayınlandı

Yerli firma RealityArts tarafından Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen hız ve refleks odaklı aksiyon dolu uçuş oyunu Voidrunner için 360 Derecelik VR videosu yayınlandı.

Bir Kickstarter projesi ile başlayan yolculuk bir hayli ilerledi. Game X 2015’de de yer alan Voidrunner, büyük bir kitleye hitap ederek Steam’da ki yerini’de almış oldu. Yayınlanan VR videosu ile kalitesini bir kez daha belli eden Voidrunner, bu sefer çıtayı aşarak Samsung Türkiye ve MSI Türkiye’den destek aldı. Böylece gerçek zamanlı bir render ile harika bir VR videosu kullanıcılara sunuldu.

Sinlgeplayer, Multiplayer ve Co-op modlarını barındıran Yerli yapım Voidrunner, 360 Derecelik videosu ile izleyiciye gerçekten harika ve heyecan dolu anlar yaşatıyor. Geliştirici ekibi buradan tebrik eder ve teknoloji ve oyun basını olarak haber konusunda Turkish Player üzeirnden her türlü desteği vereceğimizden emin olmalarını isteriz.

Grafik bakımından şahane olan ve AAA Kalitesine sahip Voidrunner?ın PC, MAC ve Linux platformları için net bir çıkış tarihi olmasa da, 2016?nın ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ayrıca oyunun Steam Greenlight sayfasına buraya tıklayarak, Facebook sayfasına ise bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

Asın bayrakları!

Voidrunner 360 Dereceli VR Videosu

Voidrunner-360-Dereceli-VR-Videosu-Yayınlandı