blank

Voidu’dan Kaçırılmayacak Fırsat!

Türkiye’nin ilk bağımsız dijital oyun platformu Voidu’da 21 ? 25 Ağustos tarihleri arasında Borderlands 2, sadece 1 TL!
Voidu, dijital mağazasının kapılarını geçtiğimiz günlerde oyunseverlere açmış ve yoğun ilgiyle karşılanmıştı. Türkiye’nin yenilikçi oyun dağıtım platformu Voidu bugünden itibaren geçerli olmak üzere, kullanıcılarına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Yayınlandığı günden bu yana büyük ilgi gören ve sayısız ödüle layık görülen Borderlands 2, 21 Ağustos – 25 Ağustos tarihleri arasında Voidu’da sadece 1 TL’ye satışta olacak! Hayır, gözleriniz sizi yanıltmıyor, gerçekten de sadece bir Türk Lirasından bahsediyoruz.
Ancak Voidu’nun sunduğu avantajlar bununla da sınırlı değil.

5 TL’ye Bioshock Infinite!

Yine aynı tarihler arasında hem hikâyesi, hem oynanışı, hem de görselliğiyle 7’den 70’e tüm oyuncuların beğenisini kazanmış Bioshock Infinite, Voidu’da sadece 5 TL’ye satışta olacak! Bioshock Infinite aralarında 2013 IGN En İyi Shooter Ödülü, 2013 Hardcore Gamer En İyi Hikâye Ödülü ve 2014 BAFTA En İyi Müzik Ödülü’nün de yer aldığı pek çok ödüle sahip bir first person shooter.
Fahrenheit: Indigo Prohecy Remastered Sadece 8 TL
Borderlands 2 ve Bioshock Infinite’in yanı sıra oyunseverler, yine 21 Ağustos ? 25 Ağustos tarihleri arasında, yayınlandığı günden klasikler arasına giren Fahrenheit: Indigo Prophecy’nin 2015 tarihli yenilenmiş sürümü Fahrenheit: Indigo Prohecy Remastered’ı da 8 TL’ye alma şansına sahip olacaklar. Eşsiz hikâyesi ve farklı oynanış özellikleriyle unutulmaz bir deneyim sunan Fahrenheit, GameSpot tarafından “En İyi Hikâye” ve “En İyi Macera Oyunu” ödüllerine layık görülmüştü.
 Borderlands: The Pre-Sequel’de Büyük İndirim!
Son olarak Borderlands: The Pre-Sequel, Voidu’da %50’nin üzerinde bir indirime girerek 4 gün boyunca 130 TL değil sadece 50 TL’ye satışta olacak! Tüm bu indirimlerle Voidu, oyunculara dört günlük bir yaz şenliği yaşatmayı hedefliyor.
Voidu açılmasıyla birlikte oyunseverlere sunduğu indirimlerle göz doldururken aynı zamanda 7/24 canlı destek vermeye başladığının müjdesini de veriyor. Dijital dağıtım platformları arasında bu yönüyle de bir ilke imza atan Voidu’ya bundan böyle oyunlarla ya da ödemelerle ilgili sorular ve sorunlar günün her saati iletilebilecek.
Voidu Hakkında

Voidu, 2015 yılında hizmete girmiş, dijital bilgisayar oyunları ve ek paketlerini içeren yenilikçi bir dijital oyun mağazasıdır. Benzersiz kullanıcı deneyiminin yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirdiği sürpriz kampanyalar ve indirimlerle Voidu, oyunseverlere çok boyutlu bir oyun platformu sunmayı hedeflemektedir.

Resmi Web Sitesi