blank

The Walking Dead Season 3 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

The Walking Dead Season 3 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Daha önce ilk 2 sezonuyla bizleri benzersiz bir hikaye ve oynanışı yaşatan Telltale Games’in çizgi romandan uyarladığı interaktif film tadındaki The Walking Dead serisinin 3.sezonunun çıkış tarihi sızdırıldı.

Ünlü çizgi roman serisi ana konu alınarak geliştirilmiş olan The Walking Dead, başarılı ve muhteşem bir ilk sezon ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Sadece oyuncular tarafından değil, dizinin hayranları tarafından da binlerce oyuncu sayısına ulaşmıştı. Ana karakterimiz Lee ile Clementine’in başından geçen etkileyici bir macera bitişi ile merakları daha da artırmış bizlere inanılmaz duygular yaşatmıştı. İkinci sezonun da gelmesiyle hikayeye kaldığımız yerden devam ettik ve keyifini, tadını hiç kaybetmeyen oyun, şimdi üçüncü sezonu ile geliyor. İlk sezondaki olayların birkaç ay sonrasında geçen The Walking Dead Season 2, bizi yine gerilimli ve muhteşem bir atmosferin ayrıca maceranın tam ortasına bırakmıştı. The Walking Dead Season 3 Çıkış Tarihi kesin olarak açıklanmadı fakat bir site tarafından sızdırıldı.

 

The Walking Dead Season 3 Çıkış Tarihi

The Walking Dead Season 3 Çıkış Tarihi

The Walking Dead Season 3’ün daha önce PAX West’te Kasım 2016’da aramıza katılacağını öğrenmişttik. Net bir tarih ise belli değildi. Bugün Avustralya’daki bir oyun satışları ile ilgilenen sitede yapım listelendi ve oyunun çıkış tarihi de sızdırılmış oldu. JB Hi-Fi isimli siteye göre The Walking Dead Season 3, 15 Kasım tarihinde aramıza katılacak.

Oyunun E3’ten gelen bilgilerini yineleyecek olursak The Walking Dead Season 3, önceki sezonlara nazaran çok daha farklı bir oynanışı oyunculara sunacak. Özellikle E3’ten gelen tanıtımda Clementine’ı biraz daha büyümüş olarak ve bir adamla seyahat ederken görüyoruz. Bu adamın Javier ismindeki bir karakter olduğu ve oyunda hem Clementine’ı hemde Javier’i kontrol edeceğimizi öğrenmiştik. Ayrıca E3’te oynanış ile ilgili açıklanan bir diğer karar ise bu 2 karakteri aynı anda kontrol edemeyeceğimiz oldu. Clementine ve Javier’i farklı zaman aralıklarında farklı kısımlarda kontrol edebileceğiz. Son olarak önceki sezonda olduğu gibi The Walking Dead Season 3’ün Season 3 ismi ile değilde The Walking Dead: A New Frontier adı altında çıkışını gerçekleştireceğini hatırlatalım.