blank

Down of War 3 Oynanış Videosu Gamescom 2016

Down of War 3 Oynanış Videosu Gamescom 2016

Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve hayranları tarafından beklenen oyun Down of War 3 oynanış videosu Gamescom 2016 etkinliğinde paylaşıldı.

Strateji oyunları arasında ismi en üstlerde anılan yegane oyunlardan birisi olan Down of War 3 oynanış videosu 17 dakika sürdü. Bu video ile birlikte hayranlarının aklındaki bir çok soru işaretinin cevabı da böylelikle alınmış oldu. Oyun ile ilgili gelişmiş grafikler, oyun mekanikleri, gelişmiş strateji taktikleri ve oyunun tüm dinamiği de gözler önüne serildi.

 

Down of War 3 Oynanış Videosu

 

Ancak videonın altına bazı hayranlardan da Star Craft 2 oyununa benzetilme yorumları çok fazla gelmiş durumda. Ayrıca topluluk daha öncesinde bizlerin isteklerinin ne olduğunu sordunuz ve bizlerde cevapladık, peki bunları neden yapmadınız gibi sitemlerde de bulunmuş. Topluluğun diğer bir tarafı ise oyunu tamamen E-spor dünyasına katılmasını istiyorlar. Bunun için yapımcıların bir çaba sarf etmesini ve E-spor dünyasında Down of War 3 ile girilmesini gerektiğini vurguluyorlar. Down of War 3 oynanış videosu buzlu bir harita üzerinde olan savaşı gösteriyor. Aksiyon dur bilmiyor tabi ki. Ortalık resmen bir kaos ortamına dönüşüyor. Haliyle oyun için heyecanlanmamak mümkün olmuyor. Ancak söylemekte fayda var ki yapılan bazı eleştirilere bizlerde hak veriyoruz. Topluluğun isteklerinin de yerine getirilmesi bir oyun için en önemli olaylardan birisidir. Bunu unutmamak gerekiyor.

Down of War 3 Oynanış Videosu Gamescom 2016