blank

Wargame Red Dragon Türkiye Eklentisi İçin Oy Kullandınız mı?

Sevilen strateji oyunu Wargame: Red Dragon için firma tarafından ilginç bir oylama başlatıldı. Bir sonraki gelecek olan genişleme paketinde yer alacak ülkeyi oyuncular belirleyecek ve adaylar arasında Türkiye ‘de yer alıyor.

Sık sık oyuncular arası siyasi tartışmalara yol açan günümüz ordularının yer aldığı oldukça detaylı bir strateji oyunu olan Wargame serisinin son oyunu Red Dragon 2014 yılında çıkış yapmıştı. Oyunun yapımcısı Eugen Systems oyuna uzun bir süre güncelleme dahi çıkartmamış onun yerine yeni oyunları olan Act of Aggression üzerine yoğunlaşmıştı. Ancak geçen 2 yılın ardından Act of Aggression yeterli ilgiyi görmezken Wargame oynanmaya devam etti. Bunun üzerine firma strateji değişikliği yaparak yeniden Wargame serisine yöneldi ve aralıklarla 3 harita güncellemesi yayımladı.

Bu güncellemelerin ardından firma yeni ülke orduları içeren güncellemeler yayımlama kararı aldı ilk olarak Hollanda ordusunun yer aldığı bir genişleme paketi 11.00 TL ücretli olarak satışa çıktı. Ancak oyunculardan büyük tepkiler alan firma gelecek ülke paketinin ücretsiz olacağı ve oyuncuların seçeceğini açıkladı.

Bu listede Türkiye ‘de yer alıyor. 23 Hazirana kadar sürecek olan oylama sonunda Türkiye seçilecek olursa oyunda Türk Silahlı Kuvvetleri eklenecek. Ancak yanlızca oyuna sahip olan kullanıcılar oy kullanabilecekler. Eğer sizde Wargame: Red Dragon oyuncusuysanız geç kalmadan oyunuzu kullanın.

Wargame Red Dragon Türkiye Eklentisi oy kullanmak için:  http://www.eugensystems.com/next-wargame-red-dragon-nation-pack/