blank

Warhammer 40k Eternal Crusade Çıkış Tarihi

Warhammer 40k Eternal Crusade Çıkış Tarihi

Bir çok ödüle layık görülen Bandai Namco firmasının dağıtımını ve geliştiriciliğini Behaviour Interactive stüdyolarının yaptığı erken erişim oyunu Warhammer 40k Eternal Crusade çıkış tarihi belli oldu.

Ocak 2016 tarihinden bu yana Erken erişim ile geliştirilmeye devam eden oyun yapımcıları tarafından sona ulaşıldı ve erken erişimin bitirilme kararı alındı. Bu karar ile birlikte tabi ki Warhammer 40k Eternal Crusade çıkış tarihi kesinleşti. Yapımcılar oyun hakkında şunları söylüyor;

 

Warhammer 40k Eternal Crusade çıkış tarihi

 

Kardeşlerim! Savaş sizi çağırıyor. Cevap verecek misiniz?
Bugüne kadar bir vuruş oyununda yapılmış en acımasız ve en özgün Warhammer 40,000 savaşında ilk defa en sevdiğin hiziplere katıl.
41. milenyumun dört hizipinden birini seç ve sürekli savaşta olan bir dünyanın kontrolünü ele geçirmeye çalış. Gezegende savaştıkça dev muharebelerde bölgeleri ele geçir ve Warhammer 40,000 dünyasından detaylı bir gelişim sistemiyle karakterlerini kişiselleştir ve geliştir.

Dev savaşlara katıl
Dünyayı fethetmek için 4 hizipin dev askeri seferlerine katıl. Cephe hatlarına dal ve düşmanlarını parçala! Yakın dövüşe gir, zıplama paketiyle uç veya tamamıyla zırhlı bir Predator tankın taretinden etrafı tara. Eternal Crusade çatışmaları, Zincirli Kılıçlarla dövüşmekten destansı bir savaş mücadelesine kadar çeşitlilik gösteriyor.

Hizipin, artık ailen
Zafer, tek bir savaşçının sahipleneceği bir şey değil. İster PvP ister PvE oynuyor ol, zafer kazanmak için ekibinle birlikte çalışmalısın. Kardeşlerinle omuz omuza ölümle yüzleşerek kalelerini savun veya Tyranid ordularına karşı birlikte savaşmak için Yeraltı Dünyasına dal.

Müttefiklerini ve geçmişini seç
Yirmi farklı alt hizipten birini seç ve kusursuz savaşçını oluşturmak için 29 yıllık Warhammer 40,000 dünyasından alınan yüzlerce silah ve aksesuarı kazan

Farklı ırklar ile birlikte oynanan Warhammer 40k Eternal Crusade oyununda ırklar 4’e ayrılmış durumda bunlar; Space Marines, Chaos Space Marines, Orks ve Eldars. Bu oyunun en büyük özelliği zaten bizler gibi ırkını seçip gelişmesine devam eden oyuncular ile karşılıklı savaşabiliyor olabilmemiz.

Warhammer 40k Eternal Crusade çıkış tarihi 23 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş durumda.