blank

Warhammer The End of Times Vermintide PS4 Çıkış Tarihi

Warhammer The End of Times Vermintide PS4 Çıkış Tarihi

PC’den sonra nihayet konsollara da gelen Warhammer The End of Times Vermintide PS4 Çıkış Tarihi çıkış tarihi belli oldu. Ayrıca yapımcılar birde video paylaştılar. Oyunun geliştiricisi Fatshark yaptığı duyuruyla birlikte oyunun PlayStation 4 ve Xbox One çıkış tarihini duyurdu.

Kutulu ve dijital olarak sunulacak oyunun yayıncılığını Nordic Games yapacak ve PC için çıkan tüm indirilebilir içerikler konsol sürümünde yer alacak. Yapımcıların yaptığı açıklamalara bakarsak kendilerine gayet güveniyorlar. Çünkü ilk söyledikleri şey şu ” Milyonlarca PC oyuncusu bu oyunu zaten kalplerinde en güzel yerlere koydular. Onu kabul edip saatlerce oynadılar. Şimdi konsol oyuncularına sıra geldi. Konsol oyuncuları biraz daha şanslılar çünkü PC için çıkmış olan tüm DLC paketlerini de oynayabilecekler.”

Warhammer The End of Times Vermintide PS4

Warhammer The End of Times Vermintide PS4 Çıkış Tarihi

Oyunda konsol versiyonlarına özel Last Stand modu bulunacak. Bu mod tamamen kalabalık ordular ile savaşmakla geçecek. Oyuncular bu mod ile gittikçe zorlaşan ve yoğunlaşan bir savaşın içerisinde kendilerini bulacaklar. Ayrıca bunun dışında 2 tane de konsol özel harita yer alacak.

Warhammer The End Times Vermintide PS4 Çıkış Tarihi 4 Ekim 2016 olarak kesinleşti. Co-op oynanışa odaklanan bir FPS oyunu olan Warhammer End Times Vermintide konsol oyuncuları tarafından bakalım nasıl karşılanacak.

Warhammer The End Times Vermintide Oynanış Videosu