blank

Wasteland 3 Çok Oyunculu Modu Hakkında Yeni Bilgiler Var

Wasteland 3 Çok Oyunculu Modu Hakkında Yeni Bilgiler Var

InXile Entertainment tarafından geliştirilen Wasteland serisinin yeni oyunu Wasteland 3 oyunu hakkında yeni bilgiler var. Wasteland 3 Çok Oyunculu Modu hakkında paylaşılan yeni bilgiler oyunculara büyük detaylı oyunlar sunmakta. Daha önce haberini yaptığımız Fig hikaye moduyla birlikte bağış kampanyası da başlatan yapımcı, bu miktarı 3 günde toplamayı da başardı. Yeni paylaşılan bilgiler ışığında oyunculara birçok yeni ve eğlenceli özellik sunacak olan İnXile, oyunculara verdikleri paranın karşılığını fazlasıyla verecek.

Wasteland 3 Çok Oyunculu Modu Hakkında Yeni Bilgiler Var

Çok oyunculu modda dikkatimizi çeken ilk durum arkadaşınızla beraber Co-op olarak oynayabilme özelliği. Bu özellikle birlikte arkadaşınızla çok oyunculu senaryo modu başlatabilir ve beraber oynamaya başlayabilirsiniz. İster beraber görev yapın ister ayrı ayrı takılın, bu tamamen size kalmış bir durum ama dikkat edin. Arkadaşınızdan habersiz yaptığınız eylemler, arkadaşınızın eylemlerine zarar veriyorsa karşılığı sizin için kötü olabilir. Bu oyun moduna girdikten sonra hiçbir şekilde kendi yerinizi başkasına bırakamazsınız, arkadaşınızın yeri de buna dahil.

3 Kasım’a kadar devam edecek olan bağışa sizde katılabilir ve oyuna sahip olabilirsiniz. Oyun, yapımı bittikten sonra Xbox One, PC ve Playstation 4 için çıkışını gerçekleştirecek.