blank

Wasteland 3 Oynanış Videosu Yayınlandı

Wasteland 3 Oynanış Videosu Yayınlandı

 

inXile Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan Wasteland serisinin yeni oyunu Wasteland 3 oyunun geçtiğimiz gün duyurulduğu haberini yapmıştık. Bugün ise Wasteland 3 Oynanış Videosu yayınlandı. Fig Senaryosundan bir oynanış videosu olan bu yeni video bizlere yeni oyun hakkında bol bol fikir kısımlar gösteriyor.

İlk kez Kickstarter üzerinden bir kitlesel fonlama ile karşımıza çıkan Wasteland serisinin son oyunu olan Wasteland 3 yine aynı şekilde bir fonlama ile karşımıza çıkmayı bekliyor. Kıyamet sonrası rol yapma konusu üzerinde ilerleyen ve parti bazlı ilerlenilen oyun Wasteland, yeni oyunuyla birlikte bizleri Kolorado’ya götürecek. Torment: Tides of Numenera yazarını da ekibe dahil ederek sağlam bir hikaye üzerinde ilerlenmesi planlanan yeni oyun hakkını verecek gibi duruyor.

Wasteland 3 Oynanış Videosu

Wasteland 3 Oynanış Videosu

Kolorado topraklarında ekipten tek sağ kalmış kişi olan Ranger’ın başında olduğu bir ekiple oynayacağımız oyunda, hiç duyulmamış gömülü sırların, kayıp teknolojilerin, delilerin ve korkunç birliklerin arasında ilerleyeceğiz. Birçok özelliğinde eklendiği oyunun genel yapısı ise şu şekilde;

  • Tek oyunculu mod dışında çok oyunculu mod deneyimi de eklendi.
  • Wasteland 2’nin stratejik çarpışma sisteminde yapılan geliştirmeler dışında, sıra tabanlı sistemde de büyük geliştirmeler yapıldı. Daha aksiyon dolu bir çarpışma sistemi eklenerek oyuncuların dövüş deneyim sistemi arttırıldı.
  • Oyuncular ilk defa tek başlarına veya arkadaşlarıyla birlikte hikaye odaklı veya hikaye odaklı olmayan oyunlara başlayabilecek ve onlarda ilerleme kaydedebilecekler. Görev fırsatları sayesinde de yeni yerler veya mekanları açabilecekler.
  • Yenilenmiş diyalog ağaç sistemiyle birlikte oyunculara ayrı bir deneyim sağlanacak. Bunun için Torment: Tides of Numenera yazarı ekibe dahil edildi.
  • Bütün platformlara çıkışını yapacak. Bu platformlar ise şu şekilde: Windows OS, MacOS, Linux, Playstation 4 ve Xbox One.

2017 yılı içerisinde çıkması planlanan oyun için yeni haberler çıktıkta sizler için buradan paylaşacağız. Wasteland 3 Oynanış Videosu nu aşağıdan izleyebilirsiniz.