blank

Watch Dogs 2 Çıkış Tarihi ve Videoları

Watch Dogs 2 Çıkış Tarihi ve Videoları

Ubisoft bir kaç gündür Watch Dogs 2 hakkında çıkan haberlerin tamamına yaptığı World Premiere ile noktayı koymuş oldu.

Binlerce oyuncunun izlediği canlı yayında Watch Dogs 2 tanıtıldı ve yeni videoları yayımlandı. Watch Dogs 2, önceki oyunun aksine Chicago’da değil San Francisco’da geçiyor. Ayrıca Oakland ve Silikon Vadisi bölgeleri de oyunda yer alıyor. Etkinlikte öncelikle Watch Dogs Sinematik tanıtım yapıldıktan sonra karakter ile ilgili bilgiler de verildi. Karakterimiz Marcus’un tanıtımı yapılan kısa bir video bizlere gösterildi. Burada da karakterimizin biraz siyahi olduğunu ve üzerinde ufak değişiklikler yapıldığını görüyoruz. Watch Dogs 2 Çıkış Tarihi ve Videoları resmi olarak sunulduğuna göre artık sızıntı haberleri değil resmi olarak detaylar gelmeye devam eder.


Watch Dogs 2 Tanıtım Oynanış Videosu


Yani Watch Dogs 2 ile birlikte oyundaki karakterimiz de değişmiş oluyor. Artık yeni karakter Marcus ile yolumuza devam edeceğiz.  İlk oyundan hatırladığımız Aiden Pearce yerine bu oyunda yeni anti-kahraman Marcus Holloway’i yönetiyoruz. Holloway, Oakland’da büyümüş ve ctOS 2.0’yi kullanan bir karakter. Aiden’a nazaran daha esnek bir yapıya sahip ve beklendiği gibi Watch Dogs 2 parkur sistemi resmi olarak geliyor. DedSec ekibin bir üyesi olacağımız oyunda takım oynanışı önemli bir yere sahip olacak. Bu sebepten olacak ki oyunun ana senaryosuna co-op modu da eklenmiş bulunuyor. Grafiklere baktığımız da ise daha renkli bir palet kullanılmış, oldukça canlı gözüküyor. Oyunda ise yine hack ana odak noktası olacak ve Watch Dogs 2 oyunculara büyük bir özgürlük sunacak. İlk oyunda bir kişiyi hacklerken şimdi birçok vatandaşı aynı anda hackleye bileceğiz. Yine dronlar, araçlar, vinçleri ve daha birçok şeyi de hack sayesinde kontrol edebileceğiz.  İlk oyunun sevilmeyen özelliği sürüş dinamikleri ise yine arcade olarak bizlere sunulacak. Üzüldüğümüz nokta yine bu oluyor. Sürüş mekanikleri yine aynı.


Watch Dogs 2 Ekran Görüntüleri


Watch Dogs 2 ile ilgili bilgiler gelmeye devam edecek. Henüz daha gerçekleşmemiş bir E3 2016 Fuarı bizleri bekliyor. Muhtemel daha fazla detay fuarda verilecektir. Şimdilik bilgiler bunlardan ibaret.

Watch Dogs 2 çıkış tarihi 15 Kasım 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun yine PC, PS4 ve  Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Watch Dogs 2 Marcus Karakter Videosu